Sonia Bohosiewicz pokazała wypracowanie swojego syna. Naprawdę świetne! Aktorka oburzyła się oceną, jaką wystawiła nauczycielka

Syn Soni Bohosiewicz napisał własny mit o stworzeniu świata. Aktorka nie kryła dumy i nie zgodziła się z oceną nauczycielki.

Sonia Bohosiewicz jest szczęśliwą matką dwóch synów. Teodor i Leonard bardzo rzadko pojawiają się na profilu swojej mamy na Instagramie. Nie oznacza to jednak, że aktorka wcale nie wspomina o swoich pociechach. Ostatnio pochwaliła się mitem napisanym przez jednego z nich.

Sonia Bohosiewicz chwali się synem

Chyba każdy rodzic jest dumny z sukcesów swoich dzieci. Sonia Bohosiewicz nie jest wyjątkiem. Okazuje się, że jej syn Teodor podobnie jak swoja sławna mama ma artystyczną duszę. Póki co przejawia jednak zadatki nie na aktora, a na poetę. Ostatnio napisał w szkole mit o stworzeniu świata. Sonia przytoczyła całość w relacji na Instagramie.

Na początku nie było niczego. Była tylko próżnia. Pewnego razu bóg Teos jadł śniadanie i zaczęły mu spadać okruszki, które zaczęły się łączyć - zaczyna się wypracowania syna aktorki.

Dalszą część wypracowania znajdziecie w naszej galerii. 

Trzeba przyznać, że mit napisany przez Teodora czyta się dobrze, a w dodatku ma ciekawą puentę. Tego samego zdania są internauci. Sonia oburzyła się więc, że jej syn nie dostał najwyższej oceny, a "jedynie" 5-. Jak później wyjaśniła, powodem mogły być błędy ortograficzne. 10-latek ma podejrzenie dysleksji.

Myślicie, że Teodor pójdzie w ślady mamy i też zostanie artystą?

Więcej o:
Komentarze (50)
Sonia Bohosiewicz pokazała wypracowanie swojego syna. Naprawdę świetne! Aktorka oburzyła się oceną
Zaloguj się
 • Gość: Antek

  Oceniono 60 razy 54

  Nie ma to jak rodzic mądrzejszy od nauczyciela niech sama zatrudni się w szkole

 • Gość: gosc

  Oceniono 54 razy 40

  To chyba oczywiste, że dostał niższą ocenę za ortografię - w szkole droga pani wszystko się liczy, a nie tylko wyobraźnia. I jak słszę, że dziecko nie ogarnia ortografii to mamuśka od razu ciągnie do psychologa po papier na dysortografię to ręce opadają - kiedyś to jak dostał pałę a potem lanie w domu to od razu oduczył się dysortografii i żaden psycholog nie był potrzebny.... TYLE W TEMACIE. A 5 to bardzo dobra ocena, niech już ona nie drmatyzuje.... :/

 • Gość: Oko

  Oceniono 41 razy 37

  Jak czuje się ta nauczycielka teraz!? Tak nie wolno! Przecież błędy ortograficzne obniżają ocenę.

 • Gość: heh, teraz

  Oceniono 33 razy 31

  Strach uczyć dziecko celebryty skoro matka komentuje to w mediach.

 • Gość: qwsedr

  Oceniono 33 razy 29

  Dostaje 5-, a matka już leci załatwiać papiery że dyslektyk... świat zmierza do sytuacji w której każdy będzie jakiś "dys" i 5% tych bez zaświadczeń będzie musiało odwalac robotę za 95% tych, którym starzy załatwili żółte papiery. Głupia krowo ciesz się, że dziecko ma fantazję. Czytaj z nim książki, ćwicz ortografie a nie wmawiaj sobie i wszystkim, że jest dyslektykiem. Dyslektyk -5 by nie dostał.

 • Gość: wszyscy mamy instagrama

  Oceniono 19 razy 17

  kiedyś paparazzi robili foty z ukrycia, a teraz śledzą konta na instagramie przy piwie i pizzy i piszą takie oto artykuły a 50 % czytających to samo czyta widzi na iinstagramie. Wykaźcie się jaką inwencją twórczą

 • Gość: każdy ocenia

  Oceniono 10 razy 8

  każdy ocenia inaczej, tak samo można różnie ocenić twórczość Pani Sonii może przez błędy a może przez coś innego każda matka myśli że jej syn dziecko jest naj. Pani nauczycielce też wydaje się że jest naj...i tak wkoło.

 • Gość: Komo

  Oceniono 6 razy 6

  Och pani Soniu w Żorach pani nauczyciele, oby nie pokazali nikomu pani wypracowań Hihi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX