Sonia Bohosiewicz pokazała wypracowanie swojego syna. Naprawdę świetne! Aktorka oburzyła się oceną, jaką wystawiła nauczycielka

Syn Soni Bohosiewicz napisał własny mit o stworzeniu świata. Aktorka nie kryła dumy i nie zgodziła się z oceną nauczycielki.

Sonia Bohosiewicz jest szczęśliwą matką dwóch synów. Teodor i Leonard bardzo rzadko pojawiają się na profilu swojej mamy na Instagramie. Nie oznacza to jednak, że aktorka wcale nie wspomina o swoich pociechach. Ostatnio pochwaliła się mitem napisanym przez jednego z nich.

Sonia Bohosiewicz chwali się synem

Chyba każdy rodzic jest dumny z sukcesów swoich dzieci. Sonia Bohosiewicz nie jest wyjątkiem. Okazuje się, że jej syn Teodor podobnie jak swoja sławna mama ma artystyczną duszę. Póki co przejawia jednak zadatki nie na aktora, a na poetę. Ostatnio napisał w szkole mit o stworzeniu świata. Sonia przytoczyła całość w relacji na Instagramie.

Na początku nie było niczego. Była tylko próżnia. Pewnego razu bóg Teos jadł śniadanie i zaczęły mu spadać okruszki, które zaczęły się łączyć - zaczyna się wypracowania syna aktorki.

Dalszą część wypracowania znajdziecie w naszej galerii. 

Trzeba przyznać, że mit napisany przez Teodora czyta się dobrze, a w dodatku ma ciekawą puentę. Tego samego zdania są internauci. Sonia oburzyła się więc, że jej syn nie dostał najwyższej oceny, a "jedynie" 5-. Jak później wyjaśniła, powodem mogły być błędy ortograficzne. 10-latek ma podejrzenie dysleksji.

Myślicie, że Teodor pójdzie w ślady mamy i też zostanie artystą?