"Big Brother". Wiemy, kto pożegnał się z programem. Do domu Wielkiego Brata wszedł nowy uczestnik. To znany aktor

Niedzielny odcinek "Big Brothera Arena" dobiegł końca. Program rozpoczął się od występu Tomasza Karolaka, a chwilę później poznaliśmy kolejnych nominowanych.

Za nami czwarty odcinek "Big Brother Arena". Niedzielny wieczór zdecydowanie należał do emocjonujących. Z domem Wielkiego Brata pożegnał się kolejny uczestnik, weszła do niego natomiast kolejna gwiazda. Po Magdzie Gessler przyszedł czas na aktora, Tomasza Karolaka.

"Big Brother". Kto pożegnał się z programem

Równo tydzień temu uczestnicy nominowali do opuszczenia willi Małgorzatę Szmal oraz Kamila Lemieszewskiego. Przypomnijmy, że Aleksandra Balawender została karnie wyrzucona z programu, ponieważ próbowała wpłynąć na wyniki głosowania widzów. Sugerowała, że powinni oni głosować na Kamila, by w programie została jedna z bliźniaczek. Finalnie dom opuściła Gosia.

 

Tomasz Karolak w domu Wielkiego Brata

W zeszłym tygodniu uczestników odwiedziła Magda Gessler, która razem z nimi ugotowała wegetariańską kolację. Podczas dzisiejszego odcinka na żywo do domu Wielkiego Brata wszedł Tomasz Karolak. Nie wiadomo, ile czasu spędzi on z mieszkańcami. Jeszcze na początku programu aktor wystąpił na scenie i wykonał utwór "Anarchia" oraz "Nic nie może wiecznie trwać".

 

"Big Brother". Nominowani

Poznaliśmy również kolejnych nominowanych do opuszczenia programu. W tym tygodniu są to Kamil Lemieszewski oraz Łukasz Stawicki. Co myślicie o tej decyzji?

Aleksandra Balawender została wyrzucona z programu za złamanie regulaminu:

Zobacz wideo

KB