Miley Cyrus znów jest zakochana. Nowy partner gwiazdy ma 22 lata. Tak jak Liam Hemsworth pochodzi z Australii [ZDJĘCIA]

Miley Cyrus szybko pocieszyła się po rozstaniu z Kaitlynn Carter. Jej serce skradł kolejny Australijczyk.

Wiadomość o separacji Miley Cyrus i Liama Hemswortha wstrząsnęła fanami pary na całym świecie. Aktor wycofał się z życia publicznego, tymczasem piosenkarka na dobre zaczęła randkować. Jeszcze do niedawna spotykała się z Kaitlynn Carter. Ich krótki związek to już jednak przeszłość. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Miley Cyrus zakochana

Jak się okazuje, serce kochliwej Miley znów jest zajęte. Tym razem padło na 22-letniego Cody'ego Simpsona. Australijczyk (przypomnijmy, że Liam też pochodzi z Australii) od lat próbuje zrobić karierę jako muzyk. Do tej pory nie udało mu się jednak dorównać popularnością do Justina Biebera czy Shawna Mendesa. Nie pomógł mu nawet związek z Gigi Hadid.

Plotki o tym, że Cyrus spotyka się z Simpsonem pojawiły się po tym, jak do sieci trafił filmik, na którym widzimy całujące się gwiazdy.

 

Wiele wskazuje na to, że szykuje się coś poważniejszego, aniżeli chwilowy flirt. Cody pochwalił się ostatnio na Instagramie, że Miley zrobiła mu śniadanie. Wiadomość opatrzył uroczył zdjęciem ze swoją nową sympatią.

Miley Cyrus i Cody SimpsonMiley Cyrus i Cody Simpson Instagram/codysimpson

Miley Cyrus i Cody SimpsonMiley Cyrus i Cody Simpson Instagram/codysimpson

Kibicujecie im?

Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus:

Zobacz wideo