Blake Lively urodziła! Ryan Reynolds został ojcem po raz trzeci

Blake Lively, gwiazda serialu "Plotkara", a prywatnie żona Ryana Reynoldsa, urodziła. Amerykańskie media donoszą, że trzecie dziecko gwiazdorskiej pary jest już na świecie.

O trzeciej już ciąży Blake Lively dowiedzieliśmy się w maju, gdy piękna aktorka pojawiła się na premierze filmu "Pokémon: Detektyw Pikachu". Opięta, żółta kreacja podkreśliła jej widoczny już wówczas brzuszek.

ZOBACZ TEŻ: Blake Lively jest w trzeciej ciąży. Zaokrąglonym brzuchem pochwaliła się na premierze filmu. Wyglądała obłędnie

Zarówno Blake, jak i Ryan, niechętnie mówią w mediach o swoim życiu prywatnym. 

Blake Lively i Ryan Reynolds po raz kolejny zostali rodzicami

Nie dziwi nas zatem, że wiadomość o narodzinach kolejnego potomka być może chcieli zostawić dla siebie. Tymczasem "US Weekly" podaje, że para została rodzicami już w wakacje!

Według magazynu trzeci potomek pary ma już dwa miesiące. Niestety, w dalszym ciągu nie wiadomo, jakiej jest płci, ani tym bardziej, jak ma na imię. 

Szczęśliwym rodzicom oczywiście gratulujemy!

Blake Lively i Ryan Reynolds

Przypomnijmy, że Blake Lively i Ryan Reynolds pobrali się w 2012 roku. W grudniu 2014 roku na świecie pojawiła się ich pierwsza córka, James. Niespełna dwa lata później, we wrześniu 2016 roku urodziła się ich druga córka, Inez. Para w jednym z wywiadów zdradziła, że zawsze marzyli o dużej rodzinie. Aktor zastrzegał jednak, że woli wychowywać nawet siedem córek, aniżeli kilku synów. Jak myślicie, czy tym razem także urodziła im się córka?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Aktorzy często zakochują się na planie filmowym. Kto taki? Zobaczcie nasze wideo:

Zobacz wideo