Angelina Jolie jeszcze nigdy nie założyła takiej kreacji. Cały świat mówi o jej metalicznej sukni z frędzlami. Boska!

Angelina Jolie pojawiła się w Tokio na premierze filmu "Czarownica 2" w niebanalnej stylizacji. Na czerwonym dywanie były też jej dzieci - syn Maddox i córka Zahara.

Kiedy Angelina Jolie pojawia się na czerwonym dywanie, zawsze jest niekwestionowaną gwiazdą, a oczy fotoreporterów są zwrócone właśnie na nią. Tak był też i tym razem, podczas premiery filmu "Czarownica 2" w Tokio. Tylko tym razem Jolie zaskoczyła wszystkich strojem. W takiej kreacji, jeszcze jej nie widzieliśmy. 

Angelina Jolie na premierze "Czarownicy 2"

Angelina Jolie przyzwyczaiła wszystkich, że na salonach pojawia się w eleganckich i kobiecych stylizacjach. Te zazwyczaj są jednak w ciemnych kolorach. I tak na przykład na premierze "Czarownicy 2" w Kalifornii aktorka zaprezentowała się w mieniącej się czarnej sukni, której największą ozdobą była srebrna spinka w kształcie skorpiona. 

Premiera "Czarownicy 2" w Tokio to jednak zupełnie inna historia. Na tę okazję Jolie wybrała srebrną, mieniąca się suknię z frędzlami projektu Ralpha i Russo. Na tym jednak nie koniec - kreację połączyła bowiem ze szpilkami w kolorze srebra. Całości dopełniły długie srebrne kolczyki. Trzeba przyznać, że wyglądała obłędnie, a sama kreacja jest boska. 

Na temat stylizacji Angeliny rozpisywały się zagraniczne media. I tak portal Harpers Bazaar okrzyknął suknię gwiazdy oszałamiającą i efektowną, a "Metro.co.uk" skupiło się na tym, że aktorka emanowała blaskiem.

Dodajmy też, że Angelina na premierze w Tokio nie pojawiła się sama. Towarzyszyła jej dwójka dzieci -  syn Maddox i córka Zahara. Oni również prezentowali się fenomenalnie. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (61)
Angelina Jolie jeszcze nigdy nie założyła takiej kreacji. Cały świat mówi o jej metalicznej sukni z frędzlami. Boska!
Zaloguj się
 • ian Kośki

  Oceniono 39 razy 33

  Mogę się założyć o moją emeryturę w jakiej kreacji, korze i też z frędzlami wystąpi na najbliższej ściance w Wąchocku Rozenek

 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 24

  Fenomenalnie!
  Bosko!
  Obłędnie!
  Cóż za egzaltacja z powodu kiecki prosto z przedwojennego kabaretu.

 • Gość: a kysz!

  Oceniono 15 razy 9

  Cały świat mówi o jej metalicznej sukni z frędzlami.
  Oczywiście chodzi o świat grażynek a ten przylega do Tworek

 • remislanc

  Oceniono 20 razy 8

  "Cały świat mówi o jej metalicznej sukni z frędzlami"
  Was to już zdrowo p-o-p-i-e-r-d-o-l-i-ł-o

 • Gość: kiko

  Oceniono 5 razy 5

  ja nie mówię, wniosek - jestem nie z tego świata

 • Gość: gość

  Oceniono 23 razy 3

  brzydka żylasta baba a kiecka-rzecz gustu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX