Robert Górski napisał książkę "Jak zostać prezesem". Oberwało się w niej Marcie Kaczyńskiej. Nie będzie zadowolona, kiedy to przeczyta

Robert Górski napisał książkę "Jak zostać prezesem". Nie omieszkał poruszyć w niej wątku bratanicy Jarosława Kaczyńskiego, Marty Kaczyńskiej. Padły mocne słowa.

Robert Górski od kilku lat wciela się w Jarosława Kaczyńskiego w internetowym programie "Ucho prezesa". Obserwując obecną sytuację w Polsce, postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat rządów Prawa i Sprawiedliwości. Napisał książkę "Jak zostać prezesem", w której oberwało się m.in. Marcie Kaczyńskiej

Robert Górski krytykuje Martę Kaczyńską

Córka zmarłej tragicznie pary prezydenckiej krytykowana jest głównie za sprawą swojego bogatego życia prywatnego. Obecnie układa sobie życie z trzecim już mężem, choć sama w swoich felietonach radzi Polakom, jak postępować. Uwagę zwrócił na to kabareciarz, pisząc:

Ma takie zabawne rozdwojenie jaźni, bo pisze felietony, w których uczy ludzi, jak żyć, a jednocześnie jej życie prywatne to ciąg niebanalnych obyczajowych skandali. Jest moralistko-skandalistką.

Górski pokusił się o stwierdzenie, że być może wynika to z tego, że będąc dzieckiem, była przez Lecha i Marię "krótko trzymana".

Może rodzice ją za mocno trzymali, to im się odwinęła. Często tak jest, że na im krótszej smyczy są dzieci, tym dalej potem muszą odbiec. Z katolickiego liceum wybiegają czasem naprawdę wygłodniałe wilki. Bilans musi się wyrównać - czytamy.

Cóż, to bardzo ostre słowa. Naszym zdaniem Kaczyńska prędzej czy później postanowi się do nich odnieść. Waszym zdaniem Górski ma rację? 

CW

Tak wyglądają kulisy powstawania "Ucha prezesa". 

Zobacz wideo