Poważna Selena Gomez na pierwszym wyjściu od ślubu Biebera. W skórzanej mini wyglądała elegancko, ale też bardzo seksownie

Selena Gomez pojawiła się ostatnio na premierze filmu dokumentalnego. To było pierwsze jej publiczne wyjście od ślubu byłego chłopaka. Chciała coś przekazać swoim strojem?

Ostatnie miesiące dla Seleny Gomez musiały być naprawdę ciężkie. Justin Bieber, który był jej wielką, ale i nieszczęśliwą miłością zaręczył się z modelką, Hailey Baldwin. Kilka dni temu para wzięła drugi już ślub i nie da się ukryć, że wyglądają na bardzo szczęśliwych. Jednak Selena nie siedziała w domu, płacząc w poduszkę. W dniu uroczystości opublikowała ważną wypowiedź, a w czwartek pojawiła się na premierze filmu dokumentalnego.

Selena Gomez po raz pierwszy od ślubu Justina Biebera

Okazuje się, że gwiazda była producentem wykonawczym filmu, który jest dostępny na Netfliksie. Produkcja „Nieudokumentowane życie” porusza temat imigracji. Na premierze Selena pojawiła się w czarnej i drapieżnej stylizacji. Miała na sobie skórzaną spódnicę i marynarkę oraz czarny top. Wybijającym się dodatkiem były dwie złote agrafki.

Selena GomezSelena Gomez Charley Gallay

Gwiazda udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia z tej premiery. Dodała do nich wzruszający podpis.

To jest ogromny zaszczyt móc podzielić się tym projektem z moją rodziną i przyjaciółmi oraz poznać ich z niesamowitymi, odważnymi ludźmi, którzy dzielą się swoimi historiami w dokumencie. Jestem wdzięczna za udział w rozpowszechnianiu tego projektu na świecie - napisała.
 

Selena Gomez i Justin Bieber byli kiedyś parą. Tak samo jak te gwiazdy:

Zobacz wideo

Jak Wam się podoba Selena w takim wydaniu? Myślicie, że chciała coś przekazać kolorem swojej stylizacji?

KB