Joanna Krupa dostanie nowy program? Ma pokazywać trudy macierzyństwa w Los Angeles. Jedyna przeszkoda to jej mąż

Joanna Krupa już niedługo powita na świecie pierwsze dziecko. Jak donoszą media, prawdopodobnie dostanie reality show, w którym będzie pokazywać, jak sobie radzi z opieką nad maluchem.

Joanna Krupa w Dzień Matki ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Od tego momentu chętnie pokazuje w mediach, jak przebiega okres jej ciąży. Modelka czuje się dobrze, dlatego nie zrezygnowała z obowiązków zawodowych i pojawiła się jako jurorka w najnowszej edycji "Top Model". TVN chce wykorzystać jej potencjał, dlatego wiele wskazuje na to, że dostanie swoje reality show.

Joanna Krupa dostanie nowy program?

Pierwszą wzmiankę o pomyśle TVN-u podał portal Pudelek. Według ich informacji w odcinkach będzie pokazywane życie świeżo upieczonej mamy oraz jej bliskich.

Joanna dostała propozycję autorskiego reality show, w którym będzie pokazywać trudy macierzyństwa i swoje luksusowe życie w Los Angeles. Nie trzeba było jej długo przekonywać, by zgodziła się wziąć w nim udział. Roboczy tytuł projektu to "Joanna&Baby" - zdradza informator serwisu.
 

Na ekranie zobaczylibyśmy także mamę modelki, Wendy Krupę, którą widzowie TVN poznali dzięki programowi "Starsza pani musi fiknąć". Zachwyciła ona produkcję swoją osobowością, dlatego mają oni nadzieję, że stanie się gwiazdą programu. Więcej przeczytacie o niej TUTAJ. Liczą też na to, że pokochają ją widzowie.

Biorąc pod uwagę relacje gwiazdy z mamą, na pewno możemy spodziewać się sporej dawki humoru - zdradza źródło.

Mama Joanny Krupy może rozkochać w sobie widzów. Zobaczcie, jak się czuje przed kamerą:

Zobacz wideo

Według doniesień program trafi do wiosennej ramówki TVN-u. Jednak cały projekt stoi jeszcze pod znakiem zapytania, gdyż przeciwny temu pomysłowi jest mąż modelki, Douglas Nunes. Krupa w "Fakcie" przyznała, że nie chce on pokazywać dziecka przed kamerami. Jednak Krupa ma nadzieję na to, że zmieni zdanie i zdecyduje się na udział w programie. Modelka zapowiedziała, że wróci do sprawy wtedy, kiedy ich córka pojawi się na świecie. Oglądalibyście?

AW

Więcej o: