Komentarze (50)
Weronika Rosati i Robert Śmigielski dalej się procesują. Były partner chce dla aktorki prac społecznych. "Najczęściej jest to praca w domach opieki"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Kaska

  Oceniono 11 razy -9

  Co jakiś czas takie wydarzenie jest organizowane i to właśnie jest ten czas!
  Zgarnij za darmo! Kartę Podarunkową (Bon) 250 zł do wykorzystania na zakupy w drogerii ROSSMANN
  na stronie: FIREBONY.PL

 • Gość: kasia

  Oceniono 34 razy -10

  A to się pan ortopeda popisał...nagrywał zaraz po porodzie matkę swojej córki??? Aż w oczy kłuje chęć zemsty i poniżenie pani Weroniki za to,że ośmieliła się przeciwstawić.Kołtuństwo w Polsce ma się dobrze więc zaraz baby naskoczyły na dziewczynę,że ma wymagania,żądania a nie siedzi cicho i z wdzięcznością nie bierze tego co jej daje PAN doktór.Powyciągano jej sprawy z przeszłości na dowód tego,że można ją poniżać,bo miała to nieszczęście,że spotykała się z draniami.W swojej łaskawości ogłosił ojciec jej dziecka,że nie żąda kary więzienia ale publicznego poniżenia w wykonywaniu prac na rzecz miasta.Każdy jej partner z którym sie rozstała okazał się dupkiem i prostakiem bo mścili się na niej za odrzucenie.Tylko kompromitacji Weroniki to było ich podziękowanie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy -14

  Wierze dziewczynie... Zabawne te wszystkie malowane feministki korzystajace z kazdej nadazajacej sie okazji, zeby dokopać mlodszej i ladniejszej od siebie kobiecie.. Pamietam lata temu widzialam mlodziutka dziewczyne, cala zaplakana, ze starym Zulawskim, ktory cos tam jej tokował. Glowy nie dam, ale to chyba byla Weronika.. Dobrze, ze w koncu dziewczyna zaczela oddawac ciosy tym psychopatom. A wy wredne jazgocące baby lepiej sie modlcie, zeby karma was nie dopadła..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX