Kylie Jenner nie komentuje rozstania z Travisem, ale zaśpiewała fanom piosenkę. Znaczącą. Chyba Scott nie był dobrym partnerem

Kylie Jenner i Travis Scott nie są już razem. Para musi się dogadać w sprawie opieki nad córką Stormi. Kylie tymczasem dodała bardzo ciekawe Instastory, na którym słychać prawdopodobny powód rozstania z partnerem.

Kylie Jenner i Travis Scottrozstali się. Nic tego nie zapowiadało, bowiem dopiero co para chwaliła się wspólnymi, bardzo zmysłowymi zdjęciami do sesji w "Playboyu". Jak widać, to i dziecko to wciąż za mało, żeby utrzymać związek. Żadna strona jak na razie nie wypowiedziała się na temat rozstania. Kylie zrobiła jednak coś, co każe nam się zastanowić nad tym, jakim partnerem był Travis.

Kylie Jenner wyjawiła powód rozstania z Travisem Scottem?

Kylie na Instagramie, w przerwie między reklamami swoich kosmetyków a reklamami kolejnych kosmetyków, dodała nagranie samej siebie, jak nuci sobie piosenkę. I to nie byle jaką, trzeba się tylko dobrze wsłuchać w tekst.

Zobacz wideo

Piosenka pt. "Stretch you out" wokalistki Summer Walker jest bowiem piosenką znaczącą. Odnosi się do poprzedniej miłości podmiotu lirycznego, który narzeka na swojego poprzedniego partnera. Ona dała mu wszystko, na rzęsach stawała, a on nic. Jest również odniesienie do potrzeb seksualnych partnera (nadmiernych). Swobodne tłumaczenie tekstu pochodzi naturalnie od redakcji:

Nigdy nie robisz wystarczająco dużo,
zawsze potrzebuję więcej
twojego ostatniego oddechu, twojego wysiłku, twojego ostatniego grosza?
Wypier***laj!
Nie widzisz, że się staram
Chcesz mnie 6 razy w tygodniu
A nigdy nawet nie posprzątasz
Odnosisz się do mnie jak do śmiecia
Traktujesz mnie jak gó**o
A na koniec dnia masz jeszcze czelność przyprowadzać tę dzi**kę
I to jest ta różnica
Kiedy ja się tak czuję
nie mogę tego wytrzymać.

 

Jeśli TO nie jest odniesienie do Travisa Scotta, to nie wiemy, co nim jest. Aż trudno uwierzyć, że Kylie dodałaby takie nagranie na swoim Instagramie bez powodu. Zwyczajnie nie wierzymy w aż takie przypadki.

Więcej o:
Komentarze (4)
Kylie Jenner rozstała się z Travisem Scottem. Dodała znaczące nagranie. Wyjawiła powód rozstania?
Zaloguj się
 • Gość: Moniš

  Oceniono 3 razy 3

  No jak 22 latka myślała że na dziecko go złapie to była w błędzie, w jego biografii można było zobaczyć że fani są najważniejsi, ale życie każdego szkoda...

 • Gość: Slavis

  Oceniono 2 razy 0

  I dobrze zrobiła dziewczyna, to jest palant.

 • Gość: Belieber

  Oceniono 1 raz -1

  No coś mi się nie wydaję, że nie są razem skoro na ślub #TheBiebers polecieli razem xd

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX