Klaudia Halejcio udekorowała już dom na Halloween. Nie możemy się napatrzeć! To lepsza inspiracja, niż pisma wnętrzarskie

Do Halloween zostały jeszcze ponad trzy tygodnie. Wiele wskazuje jednak na to, że Klaudia Halejcio postanowiła już teraz zadbać o nastrojowe dekoracje.

Czy nam się to podoba, czy nie, "amerykańskie święta" na dobre zadomowiły się w polskim kalendarzu. Coraz huczniej świętuje się nie tylko Walentynki, ale też zbliżające się coraz większymi krokami Halloween. Wygląda na to, że Klaudia Halejcio jest już gotowa na imprezę z dreszczykiem.

Klaudia Halejcio wystroiła dom na Halloween

Aktorka pochwaliła się ostatnio na Instagramie samotnie spędzanym wieczorem. Nie było jednak mowy o nudzie, ponieważ oddała się swojej kulinarnej pasji. Naszą uwagę przykuło jednak coś innego, a mianowicie wystrój mieszkania. Na stole pojawiły się dynie i i nastrojowe świece.

Te dekoracje z miejsca skojarzyły nam się z jesiennym świętem Halloween. Czy taką samą intencję miała Halejcio? Tego nie wiemy. Trzeba jednak przyznać, że salon wygląda teraz jeszcze bardziej przytulnie i klimatycznie.

Fani Halejcio nie powinni być zaskoczeni. Celebrytka jakiś czas temu wyznała, że kocha długie, jesienne wieczory. Przy okazji pochwaliła się swoim salonem. Już wtedy można była zauważyć wydrążone dynie i kwiaty w kolorach jesieni.

 

Podoba Wam się taki wystrój?

Znacie przepis Klaudii Halejcio na czekoladki z miętą?

Zobacz wideo