Aleksandra Balawender w trybie natychmiastowym opuściła dom Wielkiego Brata! Złamała regulamin programu

Aleksandra Balawender opuściła dom Wielkiego Brata. Była to surowa kara, za naruszenie zasad regulaminu.

"Big Brother" znów zaskoczył! Wielkiemu Bratu nie spodobało się zachowanie jednej z uczestniczek, która zakończyła swoją przygodę z programem. Co takiego zrobiła Aleksandra Balawender?

"Big Brother". Aleksandra Balawender wyrzuciła z programu

Podczas środowego streamu na Player.pl, Aleksandra próbowała wpłynąć na wyniki głosowania widzów. Sugerowała, że powinno głosować na Kamila, tak, by w programie została jedna z bliźniaczek, Małgorzata. Zasady panujące w Domu Wielkiego Brata są jasne – nie wolno rozmawiać o nominacjach, szeptać, ani namawiać do głosowania na konkretnych uczestników.

 
W związku z rażącym naruszeniem regulaminu przez Balawender, złamaniem najważniejszego prawa zakazu rozmów o nominacjach i nominowanych, Wielki Brat zdecydował, że uczestniczka w trybie natychmiastowym musi opuścić program. Decyzja ostateczna i nieodwracalna - czytamy w przesłanym materiale prasowym.

Cóż, decyzja Wielkiego Brata jest jak najbardziej uzasadniona. Ciekawe tylko, jak teraz potoczy się najbliższy odcinek na żywo. Myślicie, że któraś z dwóch nominowanych osób odpadnie? O tym przekonamy się już w niedzielę o 20:05 na TVN 7.

Tak Ola Balawender zareagowała na wyrzucenie z "Big Brothera":

Zobacz wideo

CW