Aleksandra Balawender w trybie natychmiastowym opuściła dom Wielkiego Brata! Złamała regulamin programu

Aleksandra Balawender opuściła dom Wielkiego Brata. Była to surowa kara, za naruszenie zasad regulaminu.

"Big Brother" znów zaskoczył! Wielkiemu Bratu nie spodobało się zachowanie jednej z uczestniczek, która zakończyła swoją przygodę z programem. Co takiego zrobiła Aleksandra Balawender?

"Big Brother". Aleksandra Balawender wyrzuciła z programu

Podczas środowego streamu na Player.pl, Aleksandra próbowała wpłynąć na wyniki głosowania widzów. Sugerowała, że powinno głosować na Kamila, tak, by w programie została jedna z bliźniaczek, Małgorzata. Zasady panujące w Domu Wielkiego Brata są jasne – nie wolno rozmawiać o nominacjach, szeptać, ani namawiać do głosowania na konkretnych uczestników.

W związku z rażącym naruszeniem regulaminu przez Balawender, złamaniem najważniejszego prawa zakazu rozmów o nominacjach i nominowanych, Wielki Brat zdecydował, że uczestniczka w trybie natychmiastowym musi opuścić program. Decyzja ostateczna i nieodwracalna - czytamy w przesłanym materiale prasowym.

Cóż, decyzja Wielkiego Brata jest jak najbardziej uzasadniona. Ciekawe tylko, jak teraz potoczy się najbliższy odcinek na żywo. Myślicie, że któraś z dwóch nominowanych osób odpadnie? O tym przekonamy się już w niedzielę o 20:05 na TVN 7.

Tak Ola Balawender zareagowała na wyrzucenie z "Big Brothera":

Zobacz wideo

CW

Więcej o:
Komentarze (21)
Aleksandra Balawender w trybie natychmiastowym opuściła dom Wielkiego Brata. Złamała regulamin
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  Dlaczego ? najładniejszą kobietę producenci tego programu usuwają z programu pod pretekstem złamania regulaminu gdy wszyscy uczestnicy w tym programie codziennie pierdzą, bekają , szczą i srają oraz obgadują jeden drugiego a szczególnie tych ,którzy zagrażają im w wygraniu tego programu.

 • Gość: czytelnik

  Oceniono 2 razy 2

  W poprzedniej serii Big Brother producenci wypromowali i dali główne nagrody chłopakowi , który zmienił płeć , wszczepił sobie implanty w tyłek na pośladki i wyjechał do Anglii czyli Magdę Wójcik.Teraz wywalają najładniejszą kobietę mgr. psycholog Olę , która zbierała w programie doświadczenia aby napisać dysertację i obronić pracę doktorską z psychologii.To nie w porządku że jednym toruję się drogę a innym kopie dołki do sukcesu i fortuny.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  w glowie mi sie nie miesci co za pustak by na taki program tracil czas

 • Gość: TwarógPółtłusty

  0

  Problemy Pierwszego Świata.

 • Gość: Dominiks

  0

  To Ania tez powina odpoasc powiedziala '' mozesz nawet na mnie zaglosowac''...

 • Gość: olgierd

  Oceniono 2 razy -2

  Łada fak diz shit?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX