Menadżer Justina Biebera pokazał zdjęcia z jego wesela. Hailey miała jeszcze jedną suknię ślubną. Elegancja to mało powiedziane

Wesele Justina i Hailey Bieber przeszło do historii. Dopiero jednak kilka dni po nim, do sieci trafiło zdjęcie panny młodej w trzeciej sukience. Piękna jak pozostałe.

Hailey Bieber i Justin Bieber już po ślubie. Ich ceremonię komentują od kilku dni media na całym świecie, a fani stale zachwycają się dwiema sukniami ślubnymi panny młodej. Teraz będą mogli podziwiać jeszcze jedną. Wszystko za sprawą zdjęć z wesela jakie na swój Instagram wrzucił menadżer piosenkarza, Scooter Braun. Modelka wyglądała bosko.

Hailey Bieber - trzecia suknia ślubna

Pod koniec imprezy, kiedy paparazzi poddali się już w walce ze specjalnym namiotem o ekskluzywne zdjęcia młodej pary, Hailey przebrała się w luźną, satynową sukienkę na cienkich ramiączkach. Jasna kreacja wydawała się być bardzo wygodna, co widać po najnowszych zdjęciach z wesela. Choć suknia nie jest widoczna w całości, na kolejnych fotografiach Scootera możemy zobaczyć prostą, klasyczną kreację. Jest elegancka i cudownie podkreśla urodę panny młodej.

Modelka wyglądała w tej sukni równie pięknie jak w dwóch pozostałych. Zagraniczne media porównały ją do Carolyn Bessette, która w 1996 roku poślubiła Johna F. Kennedy'ego, a fani nie mogli wyjść z zachwytu. 

Śliczna suknia. 
Ta sukienka jest najlepsza!

Nam podobają się wszystkie wersje Hailey z wesela. Ostateczną decyzję pozostawiamy jednak Wam. W której sukni modelka wyglądała najlepiej? 

CW

Justin i Hailey Bieber często nagrywają razem filmiki na Instagramie. Wiele z nich to urocze nagrania kiedy czule się przytulają. 

Zobacz wideo

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA

Więcej o: