Daniel Olbrychski pojednał się z synem? Przyszli razem na premierę książki. To ich pierwsze wspólne zdjęcia od lat

Daniel Olbrychski i jego syn Rafał ostatnio nie mieli ze sobą najlepszych relacji. Przez kilka lat panowie zdecydowanie się unikali. Ostatnie zdjęcia dają jednak nadzieję, że ich stosunki się ociepliły.

Daniel Olbrychski i Rafał Olbrychski w ostatnich latach to zrywali ze sobą kontakt, to odnawiali go, mówiąc, że wszystko jest między nimi w porządku. Najświeższe zdjęcia obu panów przyłapanych na jednej imprezie świadczą o tym, że ich relacje się ociepliły.

Daniel Olbrychski i Rafał Olbrychski są w dobrych stosunkach

Jeśli Rafał Olbrychski w wywiadach mówił o ojcu, to mówił raczej źle. Miał mu za złe rozwód z matką i parcie na karierę. Przez to wychowywała go bardziej babcia i mama, a nie ojciec.

Ciągle był zajęty pracą i różnymi kobietami - mówił kilka lat temu Rafał w rozmowie z "Faktem".

Ostatnio panowie spotkali się na premierze książki "Żuławski. Szaman" Aleksandry Szarłat, a fotoreporterom udało się uchwycić moment ojcowsko-synowskiego uścisku. Widocznie Daniel Olbrychski nie ma już żalu o mało przyjemne wypowiedzi syna na swój temat: 

Oni się mną zupełnie nie interesowali. I to dotyczy zarówno ojca, jak i matki, która nawet starała się mną zająć, ale ja zawsze miałem świadomość, że niechcący zmarnowałem jej życie. A ojciec potrzebuje rodziny tylko i wyłącznie jak kwiatka do butonierki. (...) Niektórym się wydawało: syn znanego aktora. A ja miałem naprawdę przesrane - mówił Rafał Olbrychski w 2009 roku w rozmowie w magazynie "Gala".

Miejmy nadzieję, że rodzicielski uścisk ze zdjęć to oznaka pojednania obu panów. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.