[TYLKO U NAS] Margaret przypadkowo zdradziła, że jest zaręczona z Kacezetem! Wygadała się na koncercie

Margaret i Kacezet są ze sobą już od jakiegoś czasu. Oboje nie kryli się ze swoim związkiem, ale niechętnie mówili o nim w mediach. Teraz okazuje się, że zakochani zaręczyli się. Tak wynika ze słów samej piosenkarki.

 Plotki o tym, że Margaret zaręczyła się z Kacezetem pojawiły się w mediach już dawno. Teraz wokalistka oficjalnie nazwała swojego ukochanego narzeczonym. Do tego wyznania doszło podczas koncertu artystki. Doniósł nam o tym nasz informator, który pojawił się na owym koncercie. 

Margaret zaręczona

Margaret jest w trakcie trasy koncertowej. Wokalistka 2 października zaśpiewała w klubie Stodoła w Warszawie. To właśnie tam w pewnym momencie miał dołączyć do niej Kacezet, z którym miała wykonać utwór "Daenerys & Jon Snow". Artystka postanowiła zapowiedzieć swojego partnera w nietypowy sposób i przy okazji w ten sposób zdradziła, że jest z nim zaręczona. 

Chciałabym zaprosić teraz na scenę swojego prywatnego narzeczonego - powiedziała przed  występem z muzykiem. 

Według naszego informatora, reakcja publiczności była bardzo żywa. 

Myślicie, że Margaret niedługo pochwali się pierścionkiem? Nam nie pozostaje nic innego, jak pogratulować zakochanym tej ważnej decyzji. 

Margaret opowiedziała o swojej nowej płycie.

Zobacz wideo

AG,CW

Więcej o:
Komentarze (65)
[TYLKO U NAS] Margaret przypadkowo zdradziła, że jest zaręczona z Kacezetem! Wygadała się na koncercie
Zaloguj się
 • Gość: kosaććce

  Oceniono 16 razy 16

  O kurde ona się wygadała na koncercie...….o jeny.....o rany.....ale jaja....ale się wygadała....o boniu…..o kurka wodna......o kurdelafąs…..co to teraz będzie.....wszyscy się dowiedzom…..i co powiedzom….i co dalej będzie...zaciąży czy nie....o jeny....o boniu….ale extra....ale czad....ale mega.....ale pi.......ależ teraz mają super czas...dla siebie....mogę na FB pokazać swoją miłość....swoje zaufanie....swoje sranie w banie....a nawet mogą pwoedziec jak się miłują.....jak się kochają....jak szybko srają.....jak są w siebie zapatrzeni....jak świata poza sobą nie widzą...i tych idiotyzmów się nie wstydzą....jakimi są pustakami z głowami pieniędzmi napchanymi...głucho jak w lesie i tylko muchomor sromotnukowy się im przygląda....jak na trampolinie

 • Gość: Gosc

  Oceniono 13 razy 11

  Takie atencjuszki nic nie robią przypadkowo.

 • Gość: ulalalal

  Oceniono 13 razy 9

  Nawet nie czytałem artykułu, wszedłem tu aby obrazić tego mało utalentowanego konusa o wiejskiej urodzie.

 • Gość: q2221

  Oceniono 9 razy 7

  Wygadała mowicie

 • kaminmal

  Oceniono 8 razy 6

  A to kto, ktoś "na warunkowym"?

 • Gość: elisa

  Oceniono 10 razy 6

  On jest paskudny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX