Magdalena Boczarska pokazała się bez stanika. Zrobiła to w szczytnym celu. "Boczar, zadziwiasz, zdumiewasz"

Magdalena Boczarska opublikowała na instagramowym koncie nowe zdjęcie. Zapozowała na nim bez stanika. To nietypowe dla niej zachowanie. Wiemy, dlaczego się na to zdecydowała.

Magdalena Boczarska należy do grona tych gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności. Na pytania dziennikarzy o dziecko czy związek po prostu nie odpowiada, a karierę rozwija poprzez ciężką pracę na planach filmowych. Oprócz tego jest aktywna w mediach i głośno mówi o wielu ważnych sprawach. Ostatnio nawiązała do regularnego badania piersi przez kobiety, publikując zdjęcie bez stanika.

Magdalena Boczarska na zdjęciu bez stanika

Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie w czarnym garniturze, zakrywając nagie piersi prawą ręką. Opisując je, nawoływała panie do badań. 

 
Co 15 sekund gdzieś na świecie u jednej z nas diagnozowany jest rak piersi. Chociaż czasem się boimy, bo to ludzkie, musimy pamiętać o profilaktyce i samobadaniu. Dla dobra naszego i naszych bliskich.

Oprócz komentarzy, w których fanki zachwycały się sylwetką aktorki, pojawiły się głosy wsparcia. Jeden z nich napisała Sonia Bohosiewicz

Trzeba pamiętać i regularnie się badać - czytamy.

Trzeba przyznać, że Magdalena wiedziała co robi. Właśnie takie nietypowe zdjęcia budzą największe zainteresowanie. Oby wiele kobiet wzięło sobie do serca rady aktorki i regularnie wykonywało badania.

CW

Magdalena Boczarska zagrała w filmie "Piłsudski". Co powiedziała na temat produkcji? 

Zobacz wideo
Więcej o: