Zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek-Majdan o adopcję. Odpowiedziała w bardzo poruszający sposób

Niedawno w sieci pojawił się news, że Małgorzata Rozenek-Majdan chce adoptować dziecko. Zapytaliśmy, czy to prawda. Gwiazda odpowiedziała w poruszający sposób.

Od dłuższego czasu Małgorzata Rozenek-Majdan głośno mówi o tym, że in vitro dla wielu rodzin jest jedyną szansą na posiadanie dziecka, również dla niej. Gwiazda wspólnie z mężem Radosławem daje sobie jeszcze dwie próby. A co, jeżeli się nie uda? Zobaczcie, co powiedziała nam na temat adopcji. 

Dalsza część wywiadu już w najbliższą niedzielę 6 października o godz. 9:00 na stronie głównej Gazeta.pl i Myfitness.pl w programie "Przerwa na kawę". Nowe odcinki co tydzień w niedziele punktualnie o godz. 9:00. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (41)
Zapytaliśmy Magorzatę Rozenek-Majdan o adopcję. Odpowiedziała w bardzo poruszający sposób
Zaloguj się
 • Gość: Monia

  Oceniono 31 razy 21

  Nie rozumię nagonki na nią. Nie jest złym człowiekiem, nie robi nikomu krzywdy a jest tak oczerniana i hejtowana. Mądrze mówi. Ja życzę jej dużo szczęścia i żeby udało im się w końcu mieć własne dziecko

 • Gość: ewfg

  Oceniono 8 razy 6

  To teraz w ramach otrzeźwienia dla pani prawnik, która powinna wiedzieć jak wygląda od tej strony adopcja w Polsce, garść faktów. Zarówno Małgocha jak i Radosław są wielokrotnymi rozwodnikami, a sąd w Polsce ma duuuuuuży problem żeby pozwolić na adopcję parze, w której choćby JEDEN z małżonków był wcześniej rozwodnikiem. Rozenki mają na koncie po 2 rozwody każde, nie widzę większych szans na powodzenie przy staraniu się o dziecko z adopcji. Drugi problem - różnica wieku między rodzicami a dzieckiem adopcyjnym nie może być większa niż 40 lat. Rozenkowa ma 41, Majdan bodaj 47, żeby sie starać o dziecko z adopcji muszą być po ślubie (trzeci warunek!) co najmniej 5 lat. Są o ile dobrze pamiętam 2 czyli muszą czekać jeszcze 3. Ona będzie miała 44, on 50 lat. Zakładając że uwiną się z procedurą w rok, mogą dostać co najwyżej 11 latka. Jeśli proces adopcyjny potrwa dłużej - z każdym rokiem to będzie starsze dziecko. Generalnie życzę powodzenia bo ich stać i jeśli mieliby być kochającymi rodzicami to czemu nie? Ale szans wielkich nie widzę. Bo sąd weźmie jeszcze pod uwagę zatargi Radzia z prawem oraz to, że państwo Majdan-Rozenek kupczą intymnością swojej rodziny w necie, co tez nie będzie świadczyło na ich korzyść. Pieniądze przy adopcji to na szczęście nie wszystko.

 • czarna_zoska

  Oceniono 5 razy 3

  Myśle, ze ona nie potrzebuje juz dziecka. Jest spelniona jako matka. Robi to dla Radzia i to niedobrze. jesli adoptują i się rozejda, to ona zostanie z dzieckiem.

 • Gość: An

  Oceniono 5 razy 3

  Te "domowe domy" dziecka,to państwowe domy dziecka. Pomału wygasza się te dawne molochy tworząc małe placówki,które znajdują się w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych. Dziwne ,że pani tego nie wie,skoro często je pani odwiedza.

 • Gość: uuu

  Oceniono 1 raz 1

  Który sąd da pod opiekę dziecko kobiecie która tylko się stroi maluje, z bufetem na wierzchu i gołą dupą lata i to przy dzieciach i na oczach miliona ludzi. Wstyd to dla dzieci demoralizacja.

 • Gość: Adam

  Oceniono 1 raz -1

  idiotka

 • Gość: Patryk

  Oceniono 3 razy -1

  Dajcie już spokój z tym Majdanem i Rozenek.Już odbija się nam czkawką ich życie i wizerunek.Zajmijcie się dziećmi ,które macie bo pewnie nie za często was widzą jak prowadzicie takie bujne życie towarzyskie.Wszędzie was pełno jak mrowia.

 • Gość: Piotr

  Oceniono 3 razy -1

  Radek!!!! zrób dziecko młodszej ,przynajmniej będziesz prawdziwym tatusiem.Ale przy waszym bujnym życiu towarzyskim zostawcie jak jest,bo dla dzieci nie macie czasu.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy -1

  Ciekawe co zrobi jak adoptuje dziecko a zajdzie w ciążę czasami tak bywa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX