Agnieszka Kaczorowska spytana niedyskretnie o piersi. "Wygodnie tak leżeć?". Odpowiedziała wprost i podzieliła się swoim sposobem

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak relaksuje się w czasie pierwszych miesięcy macierzyństwa. Wybrała się na masaż, ale fanki zainteresował pewien techniczny problem - jak wytrzymać masaż pleców, kiedy karmi się piersią?

Agnieszka Kaczorowskaurodziła córkę pod koniec lipca. Dla większości młodych mam pierwsze miesiące macierzyństwa są bardzo trudne, ale widać, że aktorka radzi sobie pięknie. Ma nawet czas, żeby wyskoczyć na relaksujący masaż.

Agnieszka Kaczorowska spytana o swoje piersi

Kaczorowska pokazała zdjęcie z salonu masażu, gdzie leży naga, przykryta ręcznikiem, na specjalnej leżance. Widać, że za moment czeka ją zabieg. Fanki skorzystały z okazji, żeby rozwiać jedną wątpliwość.

Czy wygodnie leżeć na brzuchu jako karmiąca mama? - czytamy w komentarzach.
 

Problem ten zna każda matka, która miała okazję karmić piersią. W pierwszych miesiącach jest to, delikatnie mówiąc, problematyczne. Jaki sposób ma Agnieszka Kaczorowska na to, żeby piersi nie przeciekały podczas leżenia na brzuchu? Powyższego pytania nie pozostawiła bowiem bez odpowiedzi.

Z ręcznikiem pod piersiami TAK - odpowiedziała Kaczorowska.

Cóż, metoda ta bez wątpienia pomoże na uciekający pokarm. Czy jednak ulży w bólu? Raczej wątpliwe, a przecież w czasie masażu pleców przód ciała będzie dociskany do leżanki... Mamy tylko nadzieję, że Agnieszka Kaczorowska jakoś przetrwała ten zabieg.

Zobacz wideo
Więcej o: