Joanna Krupa szczerze o swojej figurze. "Doceniłam ciało sprzed ciąży". Modelka pochwaliła się również wyjątkową sesją zdjęciową

Joanna Krupa już niedługo zostanie mamą. Polska modelka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami przemyśleniami na temat figury sprzed ciąży.

Joanna Krupa jest już w ósmym miesiącu ciąży. Modelka przez cały ten czas chętnie dzieliła się z fanami różnymi informacjami. Przypomnijmy, że w swoich kanałach społecznościowych opublikowała zdjęcia z baby shower, w wywiadzie zdradziła płeć dziecka, a w studio "Dzień dobry TVN" wyjawiła imię dla swojej córeczki. Tym razem gwiazda postanowiła opowiedzieć o swojej figurze sprzed ciąży.

Joanna Krupa o figurze sprzed ciąży

40-letnia modelka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie jeszcze sprzed ciąży. Joanna jest na nim w bikini i prezentuje wszystkie swoje atuty. Krupa tą fotografią chciała nawiązać do swojej sylwetki i zdradzić, że wcześniej tak bardzo jej nie doceniała.

Będąc w ósmym miesiącu ciąży (35 tygodniu) i 30 funtów (13,6 kilogramów) cięższą, doceniam ciało, które miałam przed ciążą. Uświadomiłam sobie, jak ciężko być sobą - zaczęła swój wpis.
 
Pamiętam dni, kiedy myślałam, że muszę schudnąć, ponieważ zawsze była presja, aby być idealnym. Szczególnie w mojej branży. Teraz patrzę wstecz i myślę, że moje ciało było jak bomba i jeśli kiedyś tak będzie wyglądać, postaram się pokochać je jeszcze bardziej.

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych reakcji.

Piękne jest to, że otwarcie mówi Pani o swoich obawach. W tym momencie robi się Pani bliższa innym mamom, które też borykały się z tymi wątpliwościami.
Jesteś idealna. Wtedy i teraz.
Wzór do naśladowania!

Joanna pochwaliła się również wyjątkową sesją dla zagranicznego portalu People. Zdjęcia zostały zrobione w 33. tygodniu ciąży i gwiazda wygląda na nich kwitnąco! Krupa chce podzielić się tymi wspomnieniami ze swoją córeczką.

Mam nadzieję, że moja mała dziewczynka będzie uwielbiać te zdjęcia tak bardzo jak ja.
 

Co zrobiła Joanna Krupa, kiedy dowiedziała się o ciąży?

Zobacz wideo

W ciąży wygląda równie pięknie?

KB