Piotr i Paweł z "Love Island" na starym zdjęciu. Niesforni bliźniacy wyglądali kiedyś zupełnie inaczej

Piotr i Paweł Tyburscy już pierwszego dnia wywołali niemałe zamieszanie w luksusowej willi. Wszystkie uczestniczki programu "Love Island" podziwiają sylwetkę i formę szalonych bliźniaków. A jak wyglądali jeszcze kilka lat temu? Mamy odpowiedź!

Program "Love Island" stał się hitem w jesiennej ramówce Polsatu. Każdy z uczestników reality show budzi skrajne emocje, a niektórzy z nich wyjątkowo próbują zwrócić na siebie uwagę. Nie da się ukryć, że Piotr i Paweł Tyburscy to jedni z najbardziej charyzmatycznych mężczyzn na wyspie. W poniedziałkowym odcinku Monika podczas parowania musiała wybrać jednego z nich. Finalnie zdecydowała się stworzyć parę z Pawłem, a Piotr wrócił do domu. Dotarliśmy do ich starego zdjęcia i jeśli jesteście fanami programu - musicie to zobaczyć!

"Love Island". Piotr i Paweł na starym zdjęciu

Jesteście ciekawi jak kiedyś prezentowali się wygadani bliźniacy? Zdecydowanie inaczej niż teraz! Na starym zdjęciu, które znaleźliśmy, ciężko rozpoznać na nim Piotra i Pawła. Chłopcy kiedyś nie mieli zarostu, przez co wyglądali bardzo niewinnie. W tamtym okresie nie korzystali również z solarium i byli mniej umięśnieni. Również ich styl przeszedł sporą przemianę.

Piotr i Paweł TyburscyPiotr i Paweł Tyburscy Facebook Piotr Tyburski

Monika podczas parowania wybrała Pawła, który wcześniej był z Moniką. Jej reakcja?

Zobacz wideo

Co sądzicie o metamorfozie bliźniaków?

KB