Denis Chmielewski odpadł z "Top Model". To pierwszy mężczyzna, który odmówił rozbieranej sesji. Internauci: Jakby poszedł do MasterChefa i nie ugotował kury

Denis Chmielewski pożegnał się w poniedziałek z programem "Top Model". Chłopak odpadł po słynnej sesji nago - jako jedyny nie wystąpił przed obiektywem.

Denis Chmielewski odpadł z "Top Model" w piątym odcinku show. Choć początkowo jurorzy wiązali z nim ogromne nadzieje (zwłaszcza Joanna Krupa), chłopak postawił na swoim i nie wystąpił w sesji nago jako jedyny. Tym samym został pierwszym mężczyzną, który w polskiej edycji "Top Model" odmówił pozowania przed obiektywem.

Denis Chmielewski nie wziął udziału w nagiej sesji

W piątym odcinku "Top Model" najważniejsza była sesja nago. To standardowy element show od kilku lat, także dla uczestników, biorących udział w programie, nie powinno być zaskoczeniem, że i ich to czeka, jeśli tylko przejdą castingi i dostaną się do domu modeli. A jednak! Denis Chmielewski reguły gry znał bez wątpienia, i mimo wszystko postanowił odmówić udziału w nagiej sesji.

Swoją decyzję chłopak tłumaczył względami moralnymi oraz tym, że na jego rozebrane ciało będzie potem patrzeć jego rodzina. Niestety, w swoich wypowiedziach zabrnął też jeszcze dalej, jakby niechcący dogryzając pozostałym uczestnikom, którzy jednak się rozebrali przed obiektywem Wolińskiego:

Czułem się, jakbym się sprzedał - mówił później Denis.

Tym samym został pierwszym chłopakiem w historii programu, który zrezygnował z nagiej sesji i... odpadł z programu.

Denis Chmielewski odpadł z "Top Model"

Denis odpadł z programu, zaś najbardziej niepocieszona z jurorów była chyba Joanna Krupa. To ona walczyła o chłopaka w poprzednich sesjach i castingu, widziała go nawet w finałowej trójce. Jednak fani programu nie do końca zgadzają się z jej żalem po poniedziałkowym odcinku. Zwracają uwagę na to, że chłopak przecież wiedział, do jakiego programu idzie, i czego będą od niego oczekiwać:

To tak jakby poszedł do MasterChefa i nie ugotował kury, bo jest wegetarianinem!
Idąc do tego programu oczywistością było, że taka sesja będzie. Dla mnie brak dojrzałości i zachowanie niegodne modela.
To zabieranie miejsca osobie, która mogłaby spełniać marzenia.
Powinien zdawać sobie sprawę, że jednak jego też to czeka

Jeśli zaś Denis w ogóle oglądał wcześniejsze edycje "Top Model", to musiał wiedzieć, że naga sesja jest obowiązkowym punktem programu. Niekiedy występuje już w pierwszych odcinkach, kiedy indziej - pod koniec. Zawsze jednak wzbudza ogromne emocje i wielu uczestników do tej pory prawie z niej rezygnowało. Jednak ze wszystkich wcześniejszych edycji tylko jedna osoba postąpiła podobnie, jak Denis Chmielewski - i wyszła na tym bardzo dobrze.

Magda Roman jako pierwsza odpadła za brak nagiej sesji

Denis Chmielewski był pierwszym chłopakiem, który odmówił nagiej sesji. Przed nim, w drugiej edycji "Top Model", podobnie postąpiła Magda Roman w 2011 roku. Magda jako jedyna z uczestniczek (wtedy w programie brały udział wyłącznie dziewczyny) powiedziała, że nie zapozuje w sesji pin-up - i jak powiedziała, tak też zrobiła. Zapłaciła za to odpadnięciem z "Top Model".

Swoją decyzję motywowała tym, że w czasie trudnej sesji zdjęciowej w studio było bardzo dużo ludzi:

Wstydziłam się kamer, ekipy montażowej, było za dużo ludzi - mówiła w 2011 roku.

Prawa, jak zwykle, leżała wtedy po środku. Magda Roman miała już w tamtym momencie kilka propozycji w świecie modelingu, których zwyczajnie nie mogła przyjąć. Kilka godzin po publikacji jednego ze zdjęć modelki na portalu models.com, jeszcze w czasie trwania programu "Top Model", do agencji reprezentującej Magdę zgłosiło się bardzo wielu klientów zainteresowanych jej charakterystyczną urodą.

Rezygnacja z programu - czy też odpadnięcie na własne życzenie - dla Magdy Roman skończyło się wprost genialnie. Magda pozowała w kolejnych latach dla hiszpańskiej "Telvy" czy dla Chanel. Czy dla Denisa Chmielewskiego również będzie to przełomowa decyzja? Okaże się w najbliższych miesiącach.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (56)
Denis Chmielewski odpadł z "Top Model". Jako pierwszy mężczyzna odmówił udziału w nagiej sesji
Zaloguj się
 • Gość: Zocha

  Oceniono 57 razy 45

  Robia cyrk dla gawiedzi.Dobrze zrobil. Modele sa od pokazywania ubran, nie golej du..y.

 • Gość: ee

  Oceniono 48 razy 40

  To jest program w którym wybierają modela czy męską prostytutkę? Bo jeśli modela to chyba liczy się jak ten koleś wygląda w ciuchach a nie jak bez. To czy zechce pozować bez ubrań jest jego wyborem a nie wymogiem zawodowym.

 • Gość: .

  Oceniono 47 razy 39

  zachowanie niegodne modela?? a od kiedy to istnieje obowiązek rozbierania się do nago w tej pracy? może pora, żeby modele i modelki zaczęli walczyć o normalność w tej branży

 • Gość: goscx

  Oceniono 40 razy 34

  Wolinski mial mu robic rozbierane zdjecia? Wcale mnie nie dziwi, ze zrezygnowal

 • Gość: Gosc

  Oceniono 38 razy 26

  Ja myślałam, że model to prezentuje ubrania, chodzi po wybiegu a tu się okazuje, że musi pokazywać ptaka, bardzo dobrze, że nie zrobił tego, brawo chlopcze

 • Gość: Jędza

  Oceniono 36 razy 26

  Brawo! Tefałeny i Polsaty to najchętniej nawet w programach takich jak Idol kazali by występować nago, aby zestresować uczestników i zwiększyć oglądalność. To przecież cyrk. Już się pokazał, jak jest dobry, to zrobi karierę. Powodzenia.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 22 razy 18

  Nie bardzo rozumiem czemu ma służyć takie pozowanie nago

 • Gość: Lolek

  Oceniono 20 razy 14

  Jeden normalny w tym programie który się szanuje a nie pokazuje wszędzie dupę na lewo i prawo.

 • Gość: gośc

  Oceniono 20 razy 14

  Szacunek za szanowanie własnej osoby. Nie wszystko jest na sprzedąz . Może teraz producent i rezyser tego chłamu dla ograniczonych umysłowo ratująa sytuację i wystąpią
  nago. Przecież ktos musi, zgodnie z zalozeniem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX