Angelina Jolie na premierę zabrała ze sobą dzieci. To już nastolatki! Aktorka kwitnie, a naszą uwagę przyciąga ozdoba na sukience

Angelina Jolie nie ukrywa, że jest bardzo dumna ze swojej gromadki adoptowanych i biologicznych dzieci. Aktorka po raz kolejny zabrała swoje pociechy na salony.

Na ten moment czekali wszyscy fani Angeliny Jolie. Lada moment do kin trafi długo wyczekiwany film "Czarownica 2". W tytułową rolę wciela się właśnie mega gwiazda Hollywood. Nie mogło więc zabraknąć jej na uroczystej premierze produkcji w Hollywood.

Angelina Jolie na salonach z dziećmi

Angelina Jolie, jak na rasową gwiazdę przystało, sporadycznie bywa na celebryckich imprezach. Najczęściej pojawia się na premierach filmów oraz na konferencjach prasowych. W poniedziałek aktorka uświetniła swoją obecnością premierowy pokaz "Czarownicy 2".

Jolie zapozowała na okolicznościowej ściance w towarzystwie swoich dzieci: Paxa Thiena, Shiloh Nouvel, Vivienne Marcheline, Zahary Marley i Knoxa Leona. Z tej okazji gwiazda postawiła na czarną, połyskującą kreację do samej ziemi, która odsłoniła jej ramię i część pleców. Uwagę przyciąga srebrna przypinka w kształcie skorpiona.

Widać, że aktorka była w bardzo dobrym nastroju. Kto wie, być może za uśmiechem Jolie stoi jej romans z Bradleyem Cooperem? Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Zwiastun filmu "Czarownica 2":

Zobacz wideo