Zakochani Taco Hemingway i Iga Lis przyłapani na czułościach. Dziewczyna wspierała rapera podczas koncertu na Narodowym

Taco Hemingway i Iga Lis rzadko okazują sobie uczucia publicznie. Tym razem ich przytualnki zostały uwiecznione na uroczej fotografii.

Sobotni koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym w Warszawie bez wątpienia był jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Pod sceną bawiły się tłumy gwiazd i celebrytów. Nie zabrakło też najbliższych artystów, w tym dziewczyny rapera.

Taco Hemignway przytula Igę Lis

Taco Hemingway i Iga Lis są razem już od ponad roku. Mimo to zakochani konsekwentnie unikają obnoszenia się ze swoim uczuciem w mediach społecznościowych. Ich wspólne zdjęcia to rzadkość. Para została jednak przyłapana na czułościach po ostatnim koncercie rapera na Narodowym. Na Instagramie Kasi Mikołowicz, uznanej fotografki, znaleźliśmy ich wspólne zdjęcie.

Trzeba przyznać, że przytulający się do siebie Taco Hemingway i Iga Lis to bardzo rzadki i wzruszający widok. Artysta również nie krył emocji i skomentował zdjęcie zapłakaną emotikoną.

Enrique Iglesias, Nicki Minaj, Backstreet Boys. Na jakie koncerty warto pójść w 2019 roku?

Zobacz wideo

Byliście na wspólnym koncercie Taco Hemignwaya i Dawida Podsiadło w Warszawie?

Więcej o:
Komentarze (61)
Taco Hemingway i Iga Lis przyłapani na czułościach. Dziewczyna wspierała go podczas koncertu
Zaloguj się
 • Gość: Darek

  Oceniono 38 razy 38

  Niesamowite, takie wiadomości powinny być na pierwszych stronach na całym globie, jakie to szczęście ze dożyłem tego cudownego wręcz wydarzenia, Iga i Taco, to jest cudowne

 • Gość: Renata

  Oceniono 46 razy 34

  Nie byłabym szczęśliwa, gdyby moja córka- licealistka bzykała się z facetem pod trzydziestkę.

 • Gość: taper

  Oceniono 32 razy 30

  Faktycznie rap to takie "dzieło sztuki", że wykonawcy tego badziewia wymagają intensywnego wsparcia!

 • Gość: ola

  Oceniono 23 razy 21

  matka ratuje planetę a ta chłopaka przed używkami

 • gasss12

  Oceniono 22 razy 20

  Skoro on jest taco Hemingway to ona powinna zmienić sobie nazwisko na enchilada Roth albo na bardziej swojskie, na przykład grochówka Konopnicka!

 • Gość: ciekawa

  Oceniono 21 razy 19

  "konsekwentnie unikają obnoszenia się ze swoim uczuciem w mediach społecznościowych" Może tam się nie obnoszą, nie wiem, nie upadłam jeszcze na głowę by ich tam śledzić ale na plotku i pudlu regularnie pojawiają się doniesienia o tej uroczej parce oraz rodzicach panienki i ich fascynacji tfurczością pana Taco. Ciekawe, skąd te njusy.

 • waldemar591

  Oceniono 19 razy 17

  Nie wiem, które zdjęcie Autor tego wiekopomnego artykułu miał na myśli pisząc: "przytulający się do siebie Taco Hemingway i Iga Lis to bardzo rzadki i wzruszający widok" i "ich przytualnki zostały uwiecznione na uroczej fotografii" ... Ja tu widzę gó...arę nachalnie uwieszoną na kolesiu, który najwyraźniej ma ją w rzyci.

 • strzel_se_w_leb

  Oceniono 19 razy 17

  Buahaha, na czulosciach?? To ona wisi na nim jak stary plaszcz na haku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX