Mila Kunis i Ashton Kutcher przyłapani przez paparazzi. Nie wyglądają na szczęśliwych. Książka Demi Moore ma z tym coś wspólnego?

Mila Kunis i Ashton Kutcher wybrali się z dziećmi do Disneylandu. Choć świętowali urodziny swojej córki, to nie wyglądali na zadowolonych.

Wokół związku Mili Kunis i Ashtona Kutchera zrobiło się teraz gorąco. Wszystko za sprawą książki autobiograficznej, którą wydała Demi Moore, była żona aktora. W "Inside Out" gwiazda opowiedziała m.in. o tym, że była wielokrotnie zdradzana przez Ashtona. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Ashton oficjalnie zdecydował się nie komentować całej sprawy, a Mila, jak donosi portal Hollywood Life, jest wściekła na Demi za publiczne pranie brudów.

Mila Kunis i Ashton Kutcher z dziećmi w Disneylandzie

Aktorska para wybrała się wraz ze swoimi pociechami, pięcioletnią Wyatt oraz trzyletnim Dimitrim, do Disneylandu. Choć rodzice świętują urodziny córki w jednym z najszczęśliwszych miejsc na świecie, to oboje nie do końca wyglądają na zadowolonych. Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać, że humory im nie dopisywały. Co więcej, Mila Kunis chyba w ostatnim czasie straciła kilka kilogramów, bo wygląda na jeszcze drobniejszą niż dotychczas.

Jak myślicie, książka Demi Moore mogła negatywnie wpłynąć na ich relację?

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Zobacz wideo

JP