Magda Bereda uznana jest za "drugą Justynę Żyłę". Teraz komentuje swój udział w "Tańcu z Gwiazdami" i wyznała, jak się czuje ze słowami krytyki

Magda Bereda postanowiła odnieść się do negatywnych komentarzy po trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Youtuberka wprost przyznała, że nie jest pewna, czy to ona powinna być dalej w programie.

Magda Bereda bierze udział w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Młoda wokalistka od samego początku mówiła, że bardzo cieszy się z tej możliwości. Jednak już po pierwszym odcinku jury zwróciło jej uwagę na duże braki zarówno w tańcu, jak i w samej sile fizycznej. Magda na każdej próbie daje z siebie wszystko, a mimo to w każdy piątek spływa na nią fala krytyki. W końcu Bereda postanowiła zwrócić się do swoich obserwatorów i wprost napisać, co tak naprawdę czuje.

Magda Bereda o swoim udziale w "Tańcu z Gwiazdami"

22-letnia wokalistka opublikowała na swoim Instagramie dosyć poruszający wpis. Zdecydowała się otworzyć przed swoimi obserwatorami i uświadomić im, co tak naprawdę myśli o udziale w programie. Zdradziła, że po każdym odcinku na żywo ma wyrzuty sumienia.

Przyznaję się - tak. Każdy komentarz mną wstrząsa po tak emocjonującym wieczorze. Po każdym odcinku mam wyrzuty sumienia. Że chyba nie powinnam tu być... Wczoraj mieliśmy ciężkie nagrywki materiałów do 4 odcinka. Ciężkie, ale jestem za nie ogromnie wdzięczna całej ekipie tego programu - czytamy.

Youtuberka przyznała, że w końcu zaszła w niej pewna zmiana.

W końcu odważyłam się głośno powiedzieć, że też się przejmuję, że też płaczę i też mam gorsze dni. Nie udawać, że zniosę wszystko. Nie tłumaczyć się. I tak, boję się tego, że mojego marzenia o tańcu nie da się spełnić. Że nie dam rady.

Magda ma wokół siebie ludzi, którzy pomagają jej w tym trudnym okresie.

I wiecie co? Nie umiem teraz tańczyć. Jestem beznadziejna w tym. I jestem zwykłym człowiekiem, który też czasem ma dość. Tylko, że mam obok siebie ludzi, dzięki którym łatwiej mi wstać - pisze Bereda.

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia.

Domyślam się, jak Ci musi być przykro i ciężko być w takim ogniu krytyki. Trzymam za Ciebie kciuki. Jesteś piękną i mądrą dziewczyną i choć to truizm, to tylko z takich trudnych doświadczeń i wychodzenia poza strefę komfortu, bierze się rozwój i sukces.
Popłakałam się, czytając to... Wspieram Cię całą sobą i będę to robiła zawsze.
Jesteś najsilniejszą z osób jakie znam, z którymi jestem od początku. Dziękuję, że pokazujesz, że życie nie jest tylko czarne i białe, że ma kolory - piszą obserwatorzy.

Sprawdźcie, co zdradziła Magda Bereda w Kole Plotka:

Zobacz wideo

Kibicujecie Magdzie?

KB

Więcej o:
Komentarze (5)
Magda Bereda komentuje swój udział w "Tańcu z Gwiazdami": Po każdym odcinku mam wyrzuty sumienia
Zaloguj się
 • Gość: Leosia

  Oceniono 8 razy 8

  Zawód: yutuberka- hahahahahahahahahahahahahahahaha

 • Gość: quasimodo

  0

  Czy sztuczne wary są conditio qua non do bycia celebrytą?

 • Gość: Babi

  Oceniono 3 razy -3

  Madziu,trzymam za Ciebie kciuki,cenię Twoją szczerość i odwagę w wyrażaniu swoich uczuć:-)

 • Gość: Nika

  Oceniono 6 razy -4

  Dziewczyno nieprzejmuj się głosami ludzi którzy ci po prostu zazdroszczą. Też by sobie potańczyli ale nikt ich do programu nie zaprosi. Baw się ile wlezie to twój czas 😃

 • Gość: Nika

  Oceniono 6 razy -4

  Może i Magda nie tańczy wybitnie ale... Ona nie jest ani tancerką ani aktorką. Jest normalna, super fajną dziewczyną, która się odważyła wejść w to gniazdo żmij. Tan jad co na nią wylewa ie jest obrzydliwy. Kraj katolików.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX