Agnieszka Woźniak-Starak odda hołd mężowi w piękny sposób. Poczyniła już pierwsze kroki. Zaangażowała się w pomoc jego znajomym

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła zaangażować się w przygotowania do premiery filmu jej zmarłego męża. Pojawiła się nawet na planie teledysku do piosenki promującej produkcję.

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą trudne chwile. Miesiąc temu gwiazda straciła swojego męża. Piotr Woźniak-Starak mając we krwi - jak podała Prokuratura Okręgowa w Olsztynie - 1,7 promila alkoholu, wypadł z motorówki i zmarł na miejscu. Dziennikarka chce jednak oddać hołd ukochanemu. Najpierw ku zaskoczeniu wielu pojawiła się na festiwalu w Gdyni, gdzie wyświetlany był jego film, a teraz sama zaangażowała się w organizację jego kinowej premiery.

Agnieszka Woźniak-Starak zorganizuje premierę "Ukrytej gry"

Przed śmiercią Piotr pracował nad produkcją nowego thrillera "Ukryta gra". Jego żona postanowiła zająć się ostatnimi przygotowaniami do premiery kinowej filmu.

Aga uczestniczy w organizowaniu listy zaproszeń na premierę, pomaga w planowaniu scenariusza uroczystości, a nawet ostatnio przyjechała na plan teledysku Ani Karwan, który będzie promował film - czytamy w "Fakcie".

Informator tabloidu donosi także, że dziennikarce bardzo zależy, by wideoklip był poruszający.

 Agnieszka chce, by teledysk promujący film Piotra był piękny, godny i wzruszający. Taka zresztą jest piosenka Ani.

Premiera filmu zaplanowana jest na początek listopada. 

CW

Gabi Drzewiecka zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak w "Big Brotherze". Jak przygotowywała się do nowej roli? Opowiedział nam o tym w wywiadzie. 

Zobacz wideo