Agnieszka Woźniak-Starak odda hołd mężowi w piękny sposób. Poczyniła już pierwsze kroki. Zaangażowała się w pomoc jego znajomym

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła zaangażować się w przygotowania do premiery filmu jej zmarłego męża. Pojawiła się nawet na planie teledysku do piosenki promującej produkcję.

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą trudne chwile. Miesiąc temu gwiazda straciła swojego męża. Piotr Woźniak-Starak mając we krwi - jak podała Prokuratura Okręgowa w Olsztynie - 1,7 promila alkoholu, wypadł z motorówki i zmarł na miejscu. Dziennikarka chce jednak oddać hołd ukochanemu. Najpierw ku zaskoczeniu wielu pojawiła się na festiwalu w Gdyni, gdzie wyświetlany był jego film, a teraz sama zaangażowała się w organizację jego kinowej premiery.

Agnieszka Woźniak-Starak zorganizuje premierę "Ukrytej gry"

Przed śmiercią Piotr pracował nad produkcją nowego thrillera "Ukryta gra". Jego żona postanowiła zająć się ostatnimi przygotowaniami do premiery kinowej filmu.

Aga uczestniczy w organizowaniu listy zaproszeń na premierę, pomaga w planowaniu scenariusza uroczystości, a nawet ostatnio przyjechała na plan teledysku Ani Karwan, który będzie promował film - czytamy w "Fakcie".

Informator tabloidu donosi także, że dziennikarce bardzo zależy, by wideoklip był poruszający.

 Agnieszka chce, by teledysk promujący film Piotra był piękny, godny i wzruszający. Taka zresztą jest piosenka Ani.

Premiera filmu zaplanowana jest na początek listopada. 

CW

Gabi Drzewiecka zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak w "Big Brotherze". Jak przygotowywała się do nowej roli? Opowiedział nam o tym w wywiadzie. 

Więcej o:
Komentarze (236)
Agnieszka Woźniak-Starak odda hołd mężowi w piękny sposób. Poczyniła już pierwsze kroki
Zaloguj się
 • Gość: Y

  Oceniono 139 razy 105

  Mi to jest jej żal ze w taki sposób cala polska dowiedziała się że jej mąż pił ćpał i ją zdradzał.

 • superpolpol

  Oceniono 117 razy 103

  2,4 we krwi. Wystarczy? Durczok, Starak, ,mąż Górniak.... - śp. Starak zapłacił życiem. A co by było gdyby nawalony wparował tą motorówką w zacumowany jacht z rodziną z dziećmi. Noc, potworna śmierć ludzi, Starak pewnie by przeżył, potem tuszowanie, kasa na prawników, i wyszło by na to, że jacht zaatakował pana Staraka. Rozumiem nachalną kampanie PR, rozumiem strach mediów przed Starakami, ale na miłość boską pijamy w 3-dupy facet rozwalił się na motorówce, płynął z kelnerką (ciekawe ile jej zapłacą za milczenie).... więc spuśćmy już kurtynę na tą bardzo żenującą sprawę. Żenującą też na wskroś z uwagi na infantylny PR i infantylne zachowania. Santo Subito Starak, nie tędy droga. Zrozumiałbym PR, który ma przestrzegać ludzi przed alkoholem, zgubnym skutkiem chlania, używek, imprezek i kierowania pojazdami... Zatem mam radę dla PR-owców od państwa Starak - SILENTIO - robicie więcej szkody, bo z tragedii robi się komedia i za chwile zamiast powagi po śmierci, będą niezłe żarciki na temat pana Piotra, jego skłonności i skutków, a właściwie skutku ostatecznego....
  Skoro wyszła sprawa %%, to wyjdzie i sprawa kelnerki...
  Zmieńcie agencje PR. Bez sensu była próba tzw. holding statement - czyli zanim wyjdą na jaw wyniki autopsji, atak mediowy z przekazem jak wielkim człowiekiem był zmarły. Przyniosło to odwrotny skutek,. Można było inaczej opracować strategie - oprzeć na prawdzie....

 • Gość: Ak

  Oceniono 99 razy 85

  Starak był pod wpływem alkoholu, co jest przestępstwem bo mógł kogoś zabić, tak samo jak na drodze. Gdyby to na drodze prowadzil samochód pod wpływem to z pewnością byście ja i jego hejtowali. O tym większość z was zapomina!! Zginął na własne życzenie a przy okazji mógł kogoś zabić. Ciekawe czy wtedy byście byli tacy wyerozumiali

 • Gość: kobieta_po_40

  Oceniono 130 razy 82

  Zmarł Jan Kobuszewski. Aktor - legenda. I co? I nic.
  Zmarł jakiś gnojek, który po pijaku, po nocy pruł motorówką. I setki artykułów.
  A czemu?
  Bo miał WIELKĄ KASIORĘ, a to dla naszych obrzezanych przyjaciół z Czerskiej jest jedyne, co się liczy. Nigdy nie dajcie się nabrać na ich "lewicowe" poglądy. Kasa, kasa i tylko wielka kasa - to jedyne w co wierzą i szanują.

 • Gość: urszula

  Oceniono 91 razy 77

  Patrzcie! Zrobili z niego człowieka- kryształ, bez skazy, bez wady, wizjonera, najlepszego polskiego filmowca, Miszczak pitolił coś o młodym Bogu- a się okazało, że grubasek pruł nawalony jak messerschmitt, kompletnie pijany motorówą z jakąś panienką. I zabił się na własne życzenie. Rozpuszczony, nieodpowiedzialny i tyle.

 • Gość: Olka

  Oceniono 72 razy 62

  Czy naprawdę musicie w nieskończoność wałkować temat gościa, który napruty jak messerschmitt po nocy rozbijał się motorówką na jeziorze, wypadł i wkręcił sobie głowę w śrubę? To już naprawdę jest materiał tylko dla policji, na edukacyjny film czego nie robić, jeśli się chce w przyszłości przekazać swój materiał genetyczny. Również jeśli się ma na koncie miliony.

 • Rafał Jakób

  Oceniono 66 razy 58

  Żenada, człowiek który pił i być może brał narkotyki, doprowadził do śmiertelnego wypadku nagle okazuje się świętym. Coś tu jest nie tak.

 • green_is_bad

  Oceniono 85 razy 55

  "Agnieszka Woźniak-Starak odda hołd mężowi w piękny sposób"

  Wyskoczy nago z motorówki?

 • Gość: kostucha

  Oceniono 51 razy 45

  a co z Ewą O podobno zniknęła bez śladu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX