Joanna Kulig po urodzeniu dziecka usunęła się w cień. Teraz siostry Bohosiewicz pokazały z nią zdjęcie. Miejsce nieprzypadkowe

Sonia i Maja Bohosiewicz spotkały Joannę Kulig w Paryżu. To właśnie tam aktorka kręci nowy serial dla Netfliksa.

Joanna Kulig i jej mąż, Maciej Bochniak, w lutym tego roku zostali rodzicami. Aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko w Los Angeles, w klinice gwiazd. Gwiazda rzadko udziela wywiadów, niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym, a po przyjściu chłopca na świat, postanowiła poświęcić się roli matki i wycofała się z show-biznesu. 

Pierwszych kilka mięsięcy spędziła zatem w domu w otoczeniu bliskich, jednak w czerwcu częściowo wróciła do pracy. Ruszyły wówczas zdjęcia do nowego serialu Netfliksa "The Eddy", w którym polska aktorka gra główną rolę kobiecą.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Kulig pracuje na planie nowego serialu Netfliksa. Za jeden dzień zdjęciowy zgarnie sumę, o której polscy aktorzy mogą tylko pomarzyć

Zdjęcia odbywają się w Paryżu, więc Kulig sporo czasu spędza w podróżach. I właśnie w samolocie spotkały ją ostatnio siostry Bohosiewicz, Sonia i Maja. Ta pierwsza pochwaliła się wspólnym zdjęciem na Instagramie.

 

W komentarzach nie brakowało zachwytów. 

Bo takich czterech jak was trzy to nie ma ani jednej.
Trzy najlepsze babki razem.
Oooo, dawno nie widziałam paryskiej Aśki. Fajne trio.

Musimy przyznać, że w takiej naturalnej odsłonie wszystkie trzy wyglądają fantastycznie.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>