Narzeczony księżniczki Beatrice zostawił wcześniej partnerkę i dziecko. Kobieta zabrała głos

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi zaręczyli się. Jednak "Edo" nie ma wcale czystej karty. Jego była narzeczona i matka jego dziecka zabrała głos.

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi zaręczyli się po 11 miesiącach bycia parą. Księżniczka weźmie ślub w przyszłym roku, tymczasem na lodzie została była narzeczona Edo. Po ogłoszeniu zaręczyn w rodzinie królewskiej, zabrała głos.

Była narzeczona narzeczonego księżniczki Beatrice ma dla młodych życzenia

Miał być piękny ślub, tymczasem wyszło zupełnie inaczej. Edoardo Mapelli Mozzi - narzeczony księżniczki Beatrice - wchodzi do rodziny królewskiej z własną, dość bogatą przeszłością. Zostawił inną kobietę, z którą również zdążył się zaręczyć oraz dziecko.

Dara Huang była partnerką "Edo" (jak zwracają się do Edoardo bliscy od strony księżniczki Beatrice) przez ponad 3 lata. Połączyła ich wspólna pasja - oboje zajmują się architekturą i urządzaniem wnętrz. Byli zaręczeni, dwa lata temu na świat przyszło ich dziecko, mały Christopher Wolf. Edoardo zaczął spotykać się z Beatrice, kiedy jeszcze mieszkał z Darą i dzieckiem, choć - jak twierdzą ich bliscy - para nie była już wtedy razem od prawie pół roku.

Dara przez cały dzień, kiedy świat obiegła informacja o zaręczynach, zdawała się odcinać od tego, że jakkolwiek ją to dotyczy. Wracała z konferencji w Tajlandii do Londynu, w mediach społecznościowych dodawała kolejne zdjęcia siebie uśmiechniętej, zajętej pracą i swoimi pasjami. Dopiero dopytana bezpośrednio przez dziennikarzy DailyMail, odpowiedziała:

Życzę Edo i Beatrice wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że nasze rodziny będą jedną wielką rodziną - odparła dyplomatycznie była narzeczona narzeczonego księżniczki.

Beatrice nie jest ponoć przyczyną rozpadu związku Edoardo i Dary, choć z Edo znała się znacznie dłużej, niż rok. Zostanie jednak przyszywaną mamą/ciocią ich synka. I będzie to drugi taki przypadek w rodzinie królewskiej (formalnie Camilla Parker Bowles znalazła się w takiej sytuacji, wchodząc w związek małżeński z księciem Karolem, zaś Karol został przyszywanym tatą dzieci Camilli).

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (30)
Narzeczony księżniczki Beatrice zostawił wcześniej partnerkę i dziecko. Kobieta zabrała głos
Zaloguj się
 • Gość: gg

  Oceniono 46 razy 42

  A co miała ta kobieta powiedzieć? Jakby powiedziała prawdę, to zadarłaby z wpływowymi ludźmi, do których rodziny wżeni się ten pajacyk. Robi dobrą minę do złej gry a w duchu swoje wie.

 • Gość: Gość x

  Oceniono 37 razy 35

  Już pod koniec zeszłego roku wszystkie media pisały o nowym "chłopaku" Beatrycze.
  Co ciekawe, mieszkał wtedy ze swoją partnerką i dzieckiem!
  A medialne informacje o tym, ze się spotyka z Beatrycze były dla dziewczyny zaskoczeniem!
  Duży minus dla księżniczki B., ze w coś takiego weszła.

 • elenem

  Oceniono 32 razy 32

  No niezle... być z kobietą 3 lata, zrobić dziecko. zostawić ją i wybrać "księżniczkę" na żonę. To ci dopiero awans społeczny amanta.

 • Gość: Ricky

  Oceniono 28 razy 26

  No to się przynajmniej dyplomatycznie zachowała. Co innego jej pozostało. Nie chciałabym mieć dziecka z gościem A potem to widzieć na oficjalnych zdjęciach z inną kobietą.

 • Gość: Ania

  Oceniono 27 razy 25

  Zostawił taką piękność.. Gdyby Beatrice nie była "księżniczką" - nawet by na nią nie spojrzał, to jasne. Kolejny, typowy dupek.

 • Gość: Goscja

  Oceniono 23 razy 15

  Nowoczesna patalogia!

 • Gość: why

  Oceniono 13 razy 9

  Oczywiste jest, że to nie Beatrice jest przyczyną rozpadu związku. Jest nią chrapka na książęce pieniądze, kontakty, wpływy oraz możliwości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX