Ola Kwaśniewska świętuje kolejną rocznicę związku. Kuba Badach jest jej mężem już 7 lat, a partnerem - jeszcze więcej

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania. Właśnie obchodzą swoją 10. rocznicę związku, co w przypadku osób związanych z showbiznesem jest sporym osiągnięciem.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach są już ze sobą aż 10 lat. A ponieważ nie jest to mało, to z tej okazji Ola dodała urocze zdjęcie na swoim koncie na Instagramie.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 10. rocznicę związku

Niewiele par w polskim showbiznesie jest ze sobą choćby 3 lata, a co dopiero 10 lat. Tymczasem Ola Kwaśniewska i Kuba Badach obchodzą 10. rocznicę związku i jak widać, są w sobie wciąż bardzo zakochani.

Ola dodała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, w którym wspomina dzisiejszą wyjątkową okazję:

10 lat razem, 7 po ślubie, drapie mnie brodą, ale go lubię.

Choć Ola i Kuba są razem już 10 lat, to siódmą rocznicę ślubu obchodzili zaledwie cztery dni temu. Para pobrała się 22 września 2012 roku w Warszawie.

I tak trzeba żyć! Życzymy kolejnych pięknych lat razem.

Więcej o:
Komentarze (65)
Ola Kwaśniewska świętuje kolejną rocznicę związku. Kuba Badach jest jej mężem już 7 lat, a partnerem - jeszcze więcej
Zaloguj się
 • Gość: Anna

  Oceniono 65 razy 53

  Widac ze sa szczesliwi, a co do ich dziecka to ich sprawa, moze nie chca, moze nie moga zajsc, roznoe bywa, tylko patologia sie zapladnia od byle spluniecia, wiec nie jest w stanie zrozumieć niczego innego.

 • Gość: Claudia

  Oceniono 49 razy 49

  Bardzo pozytywna para, widać, że szanują się nawzajem, razem spędzają czas, nie są nachalni w promowaniu się. Wszystkiego najlepszego w dalszym pożyciu małżeńskim.

 • Gość: A.

  Oceniono 49 razy 41

  Super para, wszystkiego najlepszego i wielu wspólnych lat!

 • Gość: gosc 007

  Oceniono 42 razy 36

  Wszystkiego najlepszego zdrowia i miłości. Piękna para.

 • Gość: Vivian

  Oceniono 36 razy 30

  Wszystkiego dobrego. Ja tez 7 lat po ślubie, ale juz po rozwodzie. Zycze im, zeby się nadal układało.

 • Gość: alusia

  Oceniono 32 razy 28

  Będą chcieli (albo mogli) to urodzą Nie, to nie. Uprzejmie poprosiłabym tu obecnych żeby sobie darowali te wieśniacko badziewiackie wpisy.
  Niby PiS wprowadza w Polsce całkowite równouprawnienie otoczaków z inteligencja, ale jest ciągle na początku tej, jakże okrutnie kamienistej drogi, a macie wy pojęcie ile otoczaków mieści się jednym IQ?

 • Gość: skk

  Oceniono 21 razy 15

  Normalni 100%

 • kupidon

  Oceniono 7 razy 7

  Wszystkiego dobrego Pani Olu. Jest Pani bardzo inteligentną, zgrabną kobietą. Miała Pani
  trudne dzieciństwo i wczesną młodość obarczone wszechobecną polityką. Brak dzieci, to albo Pani świadomy wybór (jak i wielu innych ludzi) albo traf losu. Nie zmienia to ani Pani wartości, ani nie obniża szczęścia w małżeństwie.

 • Gość: alusia

  Oceniono 13 razy 7

  O mamuniu, ile tu otoczaków. A nawet otoczaków lekutko odjechanych. Rzadko wchodzę na takie fora, ni wiedziałam że tu się konia wali przy okazji.
  Karol, Zyga, Walla, Lolek. Tak dla ciekawości. Jesteście prawdziwymi Polakami katolikami? Kochacie Pana Jezusa i Najświętszą Panienkę? Z religi, nie daj Boże, nie uciekacie? Spowiedź? Pielgrzymki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX