Wieczór panieński Hailey Bieber. Panna młoda na biało i w welonie, Kendall Jenner z bidonem w kształcie... Chyba widać czego

Hailey Baldwin-Bieber jest już gotowa na oficjalny, uroczysty ślub. W welonie bawiła się na wieczorze panieńskim w towarzystwie przyjaciółek. Nie zabrakło typowych gadżetów ;).

Hailey Bieber w najbliższy poniedziałek kolejny raz powie "tak" swojemu mężowi Justinowi Bieberowi. Para wzięła już jeden ślub, ale była to skromna, spontaniczna ceremonia w urzędzie stanu cywilnego. Oficjalna ceremonia, na której nie zabraknie przyjaciół i rodziny, ma odbyć się już wkrótce.

Wieczór panieński Hailey Bieber

Choć Justin Bieber jest już jej mężem od dłuższego czasu (dokładnie od ponad roku), Hailey Bieber dopiero teraz wyprawiła oficjalnie swój wieczór panieński. Pierwszy ślub para wzięła w tajemnicy, dlatego najpewniej wieczoru panieńskiego w towarzystwie koleżanek nie było. W poniedziałek Hailey i Justin mają jednak wziąć drugi, tym razem kościelny ślub. A skoro będzie ślub, to musi być wieczór panieński.

Drugi wieczór panieński Hailey Bieber odbył się w Los Angeles. Motywem przewodnim były - co za zaskoczenie - penisy. Hailey Bieber ubrana w białą, obcisłą sukienkę, założyła na głowę welon panny młodej i widać, że bawiła się wyśmienicie.

Towarzystwa dotrzymywały jej przyjaciółki, w tym Kendall Jenner, której zrobiono zdjęcia, jak pije z butelki o kształcie męskiego przyrodzenia. Po kolacji w jednej z restauracji panie udały się do klubu, gdzie przetańczyły kilka godzin.

Niewiele wcześniej Kendall Jenner została przyłapana przez fotoreporterów w sexshopie, gdzie z koleżanką kupowała ekwipunek na wieczór panieński Hailey. Kupiły wiele produktów w kształcie penisa...