"Rolnik szuka żony". Waldemar podziękował wszystkim kandydatkom. Przez to odejdzie z programu? Jest komentarz rzecznika TVP

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie wybrał żadnej kandydatki. Czy to oznacza, że nie będzie brał dalej udziału w show? Rzecznik TVP komentuje.

6. edycja "Rolnik szuka żony" od początku wzbudza sporo kontrowersji. Wszystko za sprawą Waldemara, który był rozczarowany swoimi kandydatkami. Liczył, że zgłoszą się do niego o wiele młodsze panie, jak sam to powiedział "bardziej w jego typie". Ostatecznie zdecydował, że żadna z pań, która się do niego zgłosiła, nie będzie jego partnerką i pożegnał się ze wszystkimi. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub. Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony". Co się stanie z Waldemarem?

Fani "Rolnika" zaczęli się zastanawiać, czy Waldek nie zostanie usunięty z show przez to, że podziękował wszystkim kandydatkom. Zaniepokojeni internauci komentowali.

Co dalej będzie z Waldkiem?
Waldemar odszedł z programu? Co się wydarzy?
Czy Waldek dostanie jeszcze szansę na miłość w "Rolnik szuka żony"?
 

Portal Plejada skontaktował się z rzecznikiem prasowym Telewizji Polskiej i poprosił o komentarz w tej sprawie.

Żadna z pań, które Waldemar spotkał w drugim i trzecim odcinku, nie zainteresowała naszego bohatera. Podjął więc trudną, ale uczciwą decyzję o przerwaniu z nimi znajomości. Te historie nie będą więc kontynuowane. Tego, czy na tym zakończy się udział Waldemara w programie, dowiecie się Państwo w kolejnych odcinkach 6. edycji "Rolnik szuka żony - wyjaśnił enigmatycznie w rozmowie z Plejadą. "

Co o tym sądzicie? Myślicie, że czeka nas jakiś nagły zwrot akcji?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.