Księżniczka Beatrice zaręczona! Wiemy, kiedy będzie ślub w rodzinie królewskiej

Księżniczka Beatrice z Yorku zaręczyła się. Jej wybrankiem jest 34-letni Edoardo Mapelli Mozzi. Para spotykała się niespełna rok przed ogłoszeniem zaręczyn.

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi zaręczyli się we Włoszech w tym miesiącu. Ślub pary odbędzie się w 2020 roku - poinformował pałac Buckingham w oficjalnym komunikacie do mediów. Beatrycze i Edoardo spotykali się zaledwie 11 miesięcy.

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi zaręczeni

Księżniczka i jej wybranek w takich słowach mówią o swoich zaręczynach:

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że rozpoczynamy tę podróż przez życie razem. Nie możemy się doczekać ślubu! Łączą nas wspólne zainteresowania i wartości - to daje nam siłę na następne lata przed nami, pełne miłości i szczęścia

- przekazali w komunikacie Beatrycze i Edoardo.

 

Wypowiedzieli się również rodzice księżniczki Beatrycze:

Z dumą obserwowaliśmy, jak rozwija się ich relacja. Mamy szczęście, że jesteśmy rodzicami wspaniałej córki, która znalazła swoją miłość i swojego przyjaciela w mężczyźnie całkowicie jej oddanym. Życzymy im wszystkiego dobrego!

Piękne zdjęcia pary, dołączone do komunikatu, wykonała siostra księżniczki Beatrice - księżniczka Eugenia.

Księżniczka Beatrice to starsza córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson. Na co dzień stara się wieść "zwyczajne" życie, raczej z dala od oficjalnych wydarzeń w rodzinie królewskiej. Pojawia się tylko na najważniejszych uroczystościach. Ma 31 lat.

Jej wybranek - Edoardo Mapelli Mozzi, ma 34 lata i pracuje jako deweloper we Włoszech. Zaczęli spotykać się w październiku zeszłego roku. Edoardo ma już jedno dziecko z poprzedniego związku.

Księżniczka Eugenia i Sarah Ferguson gratulują Beatrice

Księżniczka Beatrice otrzymuje teraz gratulacje z całego świata, ale dwie najważniejsze dla niej osoby - mama i siostra - zwróciły się do niej w wyjątkowy sposób. Księżniczka Eugenia napisała siostrze takie słowa:

Beabea - wow! Tak bardzo cieszę się waszego szczęścia, kochana siostrzyczko i drogi Edo. Długo na to czekaliśmy, a wy jesteście dla siebie stworzeni.

Pokazała też pierścionek zaręczynowy pary:

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi zaręczeniKsiężniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi zaręczeni Fot. Księżniczka Eugenia - Instagram

Tymczasem mama księżniczki Beatrice - Sarah Ferguson - pokazała naprawdę intymne zdjęcia pary na swoim koncie na Instagramie. Dołączyła też takie słowa:

Jako matka płaczę ze szczęścia. Jestem tak dumna! Andrzej i ja jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie, ponieważ mamy tak wspaniałych zięciów.

Ślub księżniczki Beatrice i Edoardo Mapelli Mozziego odbędzie się w przyszłym roku.

Więcej o:
Copyright © Agora SA