Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem. Oboje postawili na garnitury. On klasycznie, ona lekko zaszalała. Efekt bardzo kobiecy

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula pojawili się na premierze najnowszego filmu Xawerego Żuławskiego. Zachwycili stylizacjami na czerwonym dywanie.

Marta Żmuda Trzebiatowska zazwyczaj unika show-biznesowych ścianek. Wyjątkiem od reguły są wydarzenia związane z branżą filmową. Aktorka chętnie pojawia się na premierach filmów czy spektakli teatralnych. Nie inaczej było i tym razem. Gwiazda na pokaz najnowszego filmu Xawerego Żuławskiego "Mowa ptaków" przyszła z mężem, Kamilem Kulą. Oboje rewelacyjnie się prezentowali.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Żmuda Trzebiatowska po raz pierwszy o narodzinach syna. Chciała zrezygnować z aktorstwa. "Miałam kryzys"

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula w garniturach

Aktorka i jej mąż postawili na podobne stylizacje. Na czerwonym dywanie pozowali w eleganckich garniturach. Kamil wybrał klasyczną czarną marynarkę i spodnie w kant. Do tego dobrał białą koszulę oraz długi krawat. Natomiast Marta postanowiła bardziej zaszaleć, ponieważ założyła marynarkę pokrytą cekinami. Pod spodem miała koszulę z lekko rozchylonym dekoltem. Prezentowała się niezwykle kobieco.

A Wy, jak oceniacie te stylizacje? Naszym zdaniem to był strzał w dziesiątkę.

Te gwiazdy zakochały się w sobie na planie filmowym. Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.