Jenna Dewan w ciąży. Na Instagramie pozuje ze sporym brzuszkiem. Co na to Channing Tatum? Była żona zdobyła się na miły gest

Jenna Dewan ledwo co rozstała się z Channingiem Tatumem, a już spodziewa się z dziecka nowym partnerem. Okazuje się, że aktor był jedną z pierwszych osób, która dowiedziała się o ciąży byłej żony.

Jenna Dewan i Channing Tatum byli małżeństwem przez osiem lat. Poznali się w 2006 roku, by po trzech latach sformalizować związek. Choć założyli rodzinę i przez długi czas bardzo się kochali, ostatecznie uczucie wygasło. W zeszłym roku zaskoczyli media i fanów, wydając oficjalne oświadczenie, że nie są już razem. Ona zaczęła układać sobie życie u boku innego mężczyzny i zaszła w ciążę.

Jenna Dewan jest w ciąży

Aktorka od ponad roku spotyka się ze Stevem Kazee. Okazuje się, że kochają się na tyle, że zapragnęli założyć rodzinę. Na jaw wyszło właśnie, że Jenna jest w ciąży!

 

Zagraniczne media donoszą również, że aktorka bardzo chciała, by były mąż, ojciec jej córeczki Everly, dowiedział się o ciąży zanim informacja dotrze do mediów.

Jenna chciała mieć pewność, że Channing dowie się o ciąży przed oficjalnym ogłoszeniem. Ucieszył się bardzo i wspiera ją całym sercem - powiedziało źródło E! News.

Bardzo fajnie, że aktorka postanowiła sama wyznać całą prawdę. To niezwykle ważne, by ich przyjazne stosunki w jakich się rozstali, trwały jak najdłużej. 

CW

Zobaczcie jak do roli matki przygotowuje się Joanna Krupa.

Zobacz wideo