Pamiętacie Beatę Kawkę z "Samego Życia"? Aktorka bardzo się zmieniła. Widać, że korzysta z medycyny estetycznej

Beata Kawka pojawiła się w programie "Pytanie na śniadanie". Dawno niewidziana aktorka zaskoczyła metamorfozą. Zobaczcie, jak dziś się prezentuje.

Beata Kawka ma na swoim wiele ról filmowych, serialowych oraz teatralnych. Szerszej publiczności znana jest dzięki roki w serialu "Samo Życie", emitowanym w latach 2002-2010 w Telewizji Polsat. Aktorka przez ostatnie lata nie pojawiała się często w dużych produkcjach. Teraz przypomniała jednak o sobie, ponieważ była gościem w programie "Pytanie na śniadanie". 

Beata Kawka mocno się zmieniła  

Beata Kawka u boku Joanny Brodzik i Darii Widawskiej pojawiała się w "Pytaniu na śniadanie". To, co zwraca uwagę, to aparycja gwiazdy "Samego Życia". 52-latka na tę okazję wybrała elegancką czarną marynarkę, którą zestawiła z koszulą w tym samym kolorze. Kawka mimo że nie zrezygnowała z rudych włosów, to mocno skróciła fryzurę.

Nie sposób również nie zauważyć, że aktorka korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Już na pierwszy rzut oka widać, że nadużywa botosku. Czoło Kawki wygląda niczym gładka tafla lodu. Wydaje się też, że ma problemy z mimiką. 

To, jak prezentuje się dziś Kawka możecie zobaczyć w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Nie tylko Beata Kawka przeszła metamorfozę. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Zobacz wideo

AG