Marina skomentowała aferę po wpadce z imieniem synka. "No ku*wa. To jest chyba jakaś komedia". Artystka nie przebierała w słowach

Marina postanowiła odnieść się do artykułów, które pojawiły się po wywiadzie z artystką w "Dzień dobry TVN". Wokalistka nagrała długie wideo, w którym skomentowała całą sytuację.

Kilka dni temu Marina Łuczenko-Szczęsna pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN", w którym miała opowiedzieć o serialu "39 i pół tygodnia". Artystka zagrała w nim jedną z głównych ról. W pewnym momencie rozmowy prowadzący zeszli na bardziej prywatne tematy. Anna Kalczyńska zapytała wokalistkę, czy zabiera ze sobą na plan "Lajama". Marina wtedy szybko poprawiła dziennikarkę - "Lijama". Po tym wywiadzie w internecie pojawiło się mnóstwo artykułów, w których pisano, że 30-latka jest oburzona zaistniałą sytuacją. Osobiście postanowiła się do tego odnieść.

ZOBACZ WIĘCEJ: "DD TVN". Kalczyńska źle wymówiła imię synka Mariny. Artystka szybko ją poprawiła. "Skąd się to w ogóle wzięło?"

Marina komentuje aferę z imieniem synka

Zobacz wideo

Dzień po udzielonym wywiadzie Marina nagrała długą relację na InstStories, w której odniosła się do artykułów niektórych portali. Widać, że gwiazda jest zirytowana aferą, która powstała w mediach.

Kochani, właśnie wróciłam z sesji zdjęciowej i sobie sprawdziłam internet, co się tam dzieje. I po prostu nie mogę uwierzyć własnym oczom. To jest po prostu tak chory świat. Nie da się tego opisać słowami - zaczęła.

Dalej było już tylko ostrzej. 

Piszą, że Marina zrugała dziennikarkę. Marina oburzona. Wielka afera. Marina wściekła na TVN. No ku*wa. To jest chyba jakaś komedia - stwierdziła.

Marina podkreśliła, że w ogóle nie poczuła się urażona tą małą wpadką.

Było turbo sympatycznie. Bardzo uwielbiam tę parę dziennikarską. Zawsze chętnie do nich przychodzę i nawet przez chwilę by mi nie przeszło przez myśl, że jest jakaś afera, że jestem obrażona.

Na koniec dodała tylko krótkie zdanie.

No dajcie żyć już - powiedziała z uśmiechem.

Oglądaliście ten wywiad? Zgadzacie się ze słowami Mariny?

KB

Więcej o:
Komentarze (191)
Marina skomentowała aferę po wpadce z imieniem synka. "No ku*wa. To jest chyba jakaś komedia". Artystka nie przebierała w słowach
Zaloguj się
 • Gość: Maria

  Oceniono 121 razy 93

  Marina, całe życie będziesz zmagać się z poprawianiem ludzi, którzy będą przekręcać imię twjego syna, a winni są rodzice, którzy takie imiona-dziwolągi wymyślają. A tak na marginesie im bardziej wykształceni ludzie tym bardziej normalne klasyczne i znane imiona u dzieci. Im bardziej prości, niedouczeni i nowobogaccy tym bardziej dziwacznie nazywają swoje pociechy, a potem zdziwienie, że wszyscy przekręcają imiona. Krzywdzą tym ci rodzice swoje dzieciaki, bo nie potrafią przewidywać. A u mnie same polskie tradycyjne imiona i nigdy nie mamy problemu.

 • Gość: eeeee

  Oceniono 69 razy 55

  W Polsce będzie Lejem zagranicą będzie Scesny... sama mu to zafundowałaś zakompleksiona pało

 • Gość: Absta

  Oceniono 49 razy 43

  To mogła dać normalne imię jest tak dużo ładnych imion. To teraz ma i niech się spina. Żal mi jej nie jest.

 • Gość: Bnm

  Oceniono 39 razy 37

  Jak słyszę że ktoś mówi że było "turbo sympatycznie" to myślę że musi być turbo fałszywy....

 • Gość: peppa

  Oceniono 39 razy 37

  Le (a)jemy na to :))

 • Gość: Lola

  Oceniono 37 razy 33

  Ale czego mozna sie bylo spodziewac po pustostanie umyslowym i utrzymance kopacza? LEJEMy (a moze lejmy?) na to!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX