Otylia Jędrzejczak niedawno po raz drugi została mamą. Teraz zdradziła imię syna. "Świetny wybór, takie normalne"

Otylia Jędrzejczak urodziła drugie dziecko. Utytułowana pływaczka pochwaliła się, jakie wybrała imię dla syna.

Otylia Jędrzejczak niedawno po raz drugi została mamą. Na świat przyszedł jej długo wyczekiwany syn. Przypomnijmy, że gwiazda sportu ma już dwuletnią córkę Marcelinę, która jest owocem związku z Pawłem Przybyłą, byłym koszykarzem i nauczycielem wychowania fizycznego. Teraz rodzice świętują narodziny drugiej pociechy.

Otylia Jędrzejczak zdradziła imię syna

Sportsmenka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie uroczymi zdjęciami dzieci. Otylia wyznała, że miała spore obawy, że jej starsza córka będzie zazdrosna o młodszego brata. Na szczęście okazało się, że Marcelinka bardzo dobrze powitała chłopca w domu. Przy okazji Jędrzejczak zdradziła, że jej syn ma na imię Grzegorz.

Zastanawiałam się jak Marcelinka zareaguje na brata. Przyznam nawet, że trochę się obawiałam. Słyszałam o rożnej formie zazdrości, gdy pojawia się rodzeństwo. Przygotowaliśmy się do przyjścia Grzesia na świat. Marcelinka była ciekawa i dużo mówiła, więc moje obawy powoli znikały i gdy wróciłam do domu ze szpitala, byłam dumna z jej zachowania i jestem dumna każdego dnia - napisała Otylia.
 

Fanom Jędrzejczak bardzo spodobało się imię chłopca.

Grześki to fajne chłopaki. Gratulacje.
Piękne imię, takie normalne! Świetny wybór.
Grzesiu? Cudownie! Mój synek też ma na imię Grzesiu. Grześki wyrastają na fajnych chłopaków. Dużo zdrówka życzę. Marcelince oczywiście też - czytamy.

Jeszcze raz gratulujemy Otylii, że po raz drugi została mamą.

Sprawdź, które gwiazdy niedawno powitały na świecie swoje pociechy.

Zobacz wideo

JP

Więcej o: