Esmeralda Godlewska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Jest na nim również jej siostra. Fani: Identyczna jak teraz. Czyżby?

To dosyć niecodzienny widok. Esmeralda Godlewska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z dzieciństwa. Podobna?

Esmeralda Godlewska publikuje dużo swoich zdjęć w internecie. Czasem je wykasuje, czasem nieudolnie przerobi w programie graficznym, ale jedno się nie zmienia. Odważne pozy, zdjęcia w bieliźnie i ogólne eksponowanie seksapilu. Ostatnio jednak zaskoczyła wszystkich. Celebrytka opublikowała bowiem zdjęcie z dzieciństwa.

ZOBACZ TAKŻE: Celebrytki często przerabiają swoje zdjęcia, ale Esmeralda Godlewska popłynęła. Uwierzcie, to jest NAJGORSZY retusz ever

Esmeralda Godlewska na zdjęciu z dzieciństwa

Aspirująca modelka dodała na swojego Instagrama zdjęcie, na którym ma około dziesięć lat. Obok niej stoi jej równie znana siostra, Małgorzata. Przyjrzyjcie się dobrze, bo właśnie tak wyglądały jako słodkie, naturalne dziewczynki. Obie są wystrojone w piękne suknie, ponieważ fotografia została zrobiona na ślubie ich starszej siostry, Jowity.

A kuku - napisała krótko.

Zdjęcie z dzieciństwa Esmeraldy GodlewskiejZdjęcie z dzieciństwa Esmeraldy Godlewskiej instagram/esmeralda_godlewska

Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Fani komplementują urodę małej Esmeraldy i twierdzą, że praktycznie się nie zmieniła.

Ale śliczna dziewczynka. Pomimo tyłu lat oraz kilku zmian dalej przypominasz siebie z tego zdjęcia.
Prześliczna dziewczynka. Nadal trochę z buzi podobna pomimo tylu lat.
Śliczniutka. Identyczna z twarzy jak teraz.

Siostra Esmeraldy, Małgorzata, jakiś czas temu skomentowała ich konflikt:

Zobacz wideo

Rzeczywiście jest do siebie podobna?

KB