Katarzyna Skrzynecka pojawiła się na premierze w obcisłej sukience. Zaprezentowała nową sylwetkę. Widać, że schudła

Katarzyna Skrzynecka postanowiła zaprezentować efekty diety na salonach. Pozowała na ściance w obcisłej sukience, która podkreśliła jej figurę. Aktorka zdecydowanie schudła!

Katarzyna Skrzynecka w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę. Na Instagramie regularnie chwali się swoją figurą, a obserwatorzy słusznie zauważają, że aktorka zrzuciła naprawdę sporo kilogramów. Zawdzięcza to diecie wegańskiej oraz ćwiczeniom pod okiem męża, Marcina Łopuckiego. Skrzynecka pojawiła się ostatnio na premierze spektaklu "O co biega?" w wrzucającej się w oczy kreacji. Piękna?

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się figurą

48-letnia aktorka razem z mężem pojawiła się w Teatrze Capitol na premierze sztuki "O co biega?". Para chętnie pozowała fotoreporterom na ściance. Kasia na oficjalne wyjście założyła mieniącą się sukienkę, która długością sięgała za kolano. Obcisły materiał podkreślił jej nową sylwetkę, nad którą mocno pracuje w ostatnim czasie. Mimo niskiej temperatury gwiazda zdecydowała się pokazać opalone nogi.

Więcej zdjęć Kasi i jej męża znajdziecie w naszej galerii.

Katarzyna Skrzynecka z mężemKatarzyna Skrzynecka z mężem dzak / AK DAMIAN/KAPiF.pl

Mąż Skrzyneckiej, Marcin Łopucki, założył czarne spodnie, niebieską koszulę z wysokim kołnierzem oraz granatową marynarkę. Przystojniak?

Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez makijażu:

Zobacz wideo

Jak oceniacie efekty diety? Widzicie zmianę?

KB