Ewelina Martyniuk złożyła papiery rozwodowe. Daniel ma jednak konkretny plan, który utrudni żonie rozwód

Małżeństwo Daniela Martyniuka i jego żony Eweliny nie układa się pomyślnie. Żona syna muzyka chce rozwodu, jednak wiele wskazuje na to, że nie stanie się to szybko. Daniel nie zamierza pojawić się na rozprawie rozwodowej.

O Danielu Martyniuku, synu Zenka Martyniuka z zespołu "Akcent", zrobiło się głośno za sprawą wartego majątek wesela. Rok temu jego żoną została Ewelina, która była już wtedy w ciąży. Ich sielanka nie trwała długo, a Daniel zaczął publicznie prać brudy z wybranką. Mówił m.in. że "g*wniara złapała go na dziecko". Po narodzinach córki Laury dogadali się na jakiś czas, jednak teraz znowu do sądu trafiły ich papiery rozwodowe.

Daniel Martyniuk nie stawi się w sądzie

Pierwsze doniesienia o tym, że biorą rozwód, pojawiły się w lipcu. Syn króla disco polo na InstaStories opowiadał, że kobieta ma parcie na szkło i on jak najszybciej chce się z nią rozstać. Teraz jednak najwidoczniej zmienił zdanie i nie zależy mu na czasie. Choć pozew rozwodowy, który złożyła Ewelina, leży od kilku dni w Sądzie Okręgowym w Koninie, to Daniel nie chce...  o tym słyszeć. Co więcej, zamierza bojkotować rozwód!

Pozew został złożony już dawno, ale nie zamierzam pojawić się w sądzie - powiedział w rozmowie z Fakt24.

Wszystko wskazuje więc na to, że jeszcze nie raz usłyszymy o Danielu i Ewelinie. Myślicie, że w końcu się dogadają? Czy po prostu syn muzyka robi jej na złość?

Zenek Martyniuk o tym, co się dzieje między jego synem a Eweliną:

Zobacz wideo

AW

Więcej o: