Paulina z "Rolnik szuka żony" zakochana! Pochwaliła się zdjęciem z ukochanym. "I to jest facet, a nie jakieś ciepłe kluchy"

Paulina starała się o serce Łukasza w piątej edycji "Rolnik szuka żony". Choć w programie nie znalazła miłości, to teraz jest już zakochana. Pochwaliła się zdjęciem z partnerem

Piąta edycja programu "Rolnik szuka żony" była jedną z najbardziej kontrowersyjnych edycji w historii show. Wszystko za sprawą skomplikowanej relacji Pauliny i Łukasza. Choć rolnik na początku wydawał się być oczarowany swoją wybranką i widać było, że między nimi iskrzy, to ostatecznie... wybrał inną. Związał się z Agatą, z której oświadczył się w jednym z odcinków. Widzowie bardzo współczuli Paulinie, ponieważ kobieta poczuła się oszukana przez mężczyznę.

"Rolnik szuka żony". Paulina pochwaliła się nowym partnerem

Uczestniczka nie ukrywała, że Łukasz sprawił jej ogromną ogromną przykrość. Jego związek z Agatą nie przetrwał próby czasu i kilka miesięcy po zakończeniu nagrań do "Rolnika" rozstali się. A co u Pauli? Jest zakochana! Pochwaliła się zdjęciem z ukochanym na Instagramie. To pierwszy raz, kiedy zdecydowała pokazać partnera.

 

Fani nie kryją radości i cieszą się, że Paulina znalazła swoją drugą połówkę.

Dużo szczęścia dla Was!
I to jest facet! Dobrze zbudowany, widać że pewny siebie, a nie jakieś kluski ciepłe. Gratuluję i życzę pięknej miłości.
W końcu! Kibicuję! - czytamy.

Jak widać, na każdego przyjdzie czas, aby odnalazł swoją prawdziwą miłość. Trzymamy kciuki za tych dwoje.

"Rolnik szuka żony": Pary, które przetrwały. Zobacz wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o: