"Love Island". Wiemy, jak wygląda lektor programu. Ma nie tylko pięknu głos, ale jest też bardzo przystojny!

Program "Love Island" jest hitem w nowej ramówce Polsatu. Uwagę widzów zwracają nie tylko uczestnicy, ale również i lektor, który komentuje wydarzenia na wyspie miłości. Wiemy, jak wygląda.

Program "Love Island" niedawno zadebiutował na antenie Polsatu, a już wzbudza sporo kontrowersji. Uczestnicy show co chwilę zmieniają partnerów i szukają szczęścia u boku innych. Nic więc dziwnego, że ich zachowanie jest szeroko komentowane przez widzów. Co więcej, wiele emocji wzbudza również lektor, który opisuje zdarzenia na wyspie miłości. Internautom nie przypadł do gustu jego humor. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Nic więc dziwnego, że produkcja postanowiła zmienić narratora.

ZOBACZ TAKŻE: "Love Island" to kolejny telewizyjny odmóżdżacz? Tak, ale uwaga, wciąga. Obejrzałam kilka odcinków i chyba wiem, na czym polega fenomen

"Love Island". Wiemy, jak wygląda lektor programu

Choć w show widzimy tylko uczestników oraz prowadzącą Karolinę Gilon, to za kulisami czuwa sztab ludzi, którzy pracują przy produkcji programu. Jedną z takich osób jest Magdalena Chorzewska, możecie ją kojarzyć z programu TVN-u "Ślub od pierwszego". Ponadto w realizację "Love Island" zaangażowany jest lektor - w tej roli Krzysztof Unrug. Bartek, były uczestnik Wyspy Miłości, zdradził, jak wygląda mężczyzna, którego głos znają widzowie.

Z naszą wspaniałą panią psycholog i pięknym głosem, który macie okazję słuchać w każdym odcinku - napisał Bartek.

Love IslandLove Island screen Instagram

Patrząc na Krzysztofa, można śmiało stwierdzić, że sam powinien wystartować w następnej edycji show! Chcielibyście go zobaczyć w roli uczestnika?

Czas na „Love Island Polska”! Karolina Gilon zaprasza

Zobacz wideo

JP

Więcej o: