EMMY 2019. Kim Kardashian i Kendall Jenner wyśmiane na scenie. A opowiadały tylko o programie "Z kamerą u Kardashianów"

EMMY 2019 za nami. Na długo zapamiętają swój występ Kim Kardashian i Kendall Jenner. Chciały tylko opowiedzieć o programie "Z kamerą u Kardashianów". Publiczność nie wytrzymała, kiedy użyły słów "prawdziwi ludzie" i "niereżyserowany".

Nagrody EMMY 2019rozdane, suknie obejrzane i ocenione. Prócz goryczy porażki niektórych seriali i programów, niesmak pozostał też na pewno u Kim Kardashian i Kendall Jenner.

EMMY 2019: Kim Kardashian i Kendall Jenner na scenie

Kim Kardashian i Kendall Jenner wyszły na scenę, żeby ogłosić zwycięzców w kategorii "najlepszy show telewizyjny" (zwyciężył "RuPaul's Drag Race"). Kendall zahipnotyzowała widzów lateksowo-kwiecistą suknią, Kim wyglądała przy niej jak odrobinę brzydsza siostra. Dopóki nie zaczęły mówić, wszystko było w porządku - grał popularny utwór Sister Sledge "We are family", wszyscy byli zadowoleni.

Kim Kardashian jako pierwsza zaczęła zapowiedź:

Nasza rodzina wie z pierwszej ręki, że fascynująca telewizja zaczyna się od prawdziwych ludzi, którzy są sobą - powiedziała. I się zaczęło.

Publiczność nie wytrzymała i zaczęła się śmiać. Kim nawet powieka nie drgnęła, podobnie Kendall, która zwróciła się do widzów:

(Fascynująca telewizja) opowiada historie niereżyserowane i bez filtra - pogrążyła występ jeszcze bardziej.

Jasne. "Z kamerą u Kardashianów" WCALE nie jest reżyserowane. Tak wygląda prawdziwe życie, deal with it.

Kim Kardashian i Kendall Jenner dostały nieoficjalną internetową nagrodę za najlepszy żart tegorocznego rozdania EMMY.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.