Nicole Scherzinger na czerwonym dywanie w białej sukni. Nie wiemy jednak, czy to był najlepszy wybór. Trochę zniekształciła jej sylwetkę

Nicole Scherzinger pojawiła się w niedzielę na 71. gali rozdania nagród Emmy. Piosenkarka zapozowała na czerwonym dywanie w białej sukni.

Nicole Scherzinger przeszła niebywałą metamorfozę. Z pięknej kobiety zmieniła się w ofiarę zabiegów medycyny estetycznej. Ostatnio chyba jednak ograniczyła wizyty u chirurgów, bo na niedzielnej gali Emmy Awards wyglądała naprawdę dobrze. 

Nicole Scherzinger na Emmy Awards

Gwiazda pojawiła się na ściance w białej kreacji. Sukienka w jakiej się zaprezentowała pochodzi z kolekcji angielskiego domu mody, Vivienne Westwood. Niestety, nie była ona zbyt dobrym wyborem. Zniekształciła sylwetkę Nicole. Za mocno ścisnęła jej biust oraz powiększyła ją w biodrach. 

Choć kreacja nie przypadła nam do gustu, jesteśmy zachwyceni makijażem i fryzurą artystki. Gwiazda znów wyglądała - po prostu - pięknie, tak jak przed laty, zanim zaczęła nadmiernie korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Ostatnio nawet porównywaliśmy jej zdjęcia sprzed metamorfozy, z tymi obecnymi

Jak Wam podoba się jej look ze ścianki? Ciekawe czym artystka zaskoczy następnym razem.

CW

Polskie gwiazd przeszły niewiarygodne metamorfozy. Zobaczcie te najbardziej spektakularne. 

Zobacz wideo
Więcej o: