Kelly Osbourne na rozdaniu nagród Emmy 2019. Obcisła kreacja podkreśliła jej szczupłą figurę. Celebrytka jest w świetnej formie

W niedzielę odbyła się gala rozdania nagród Emmy. Na czerwonym dywanie nie zabrakło największych gwiazd, które olśniły swoimi stylowymi kreacjami. Jedną z nich była Kelly Osbourne, która wyglądała naprawdę pięknie.

Kelly Osbourne przez lata zmagała się z efektem jojo. Celebrytka była również uzależniona od alkoholu i narkotyków w bardzo młodym wieku. W końcu postanowiła zawalczyć o siebie i swoje zdrowie. Udało jej się wyjść na prostą i stała się dojrzałą oraz świadomą kobietą. Córka gwiazdy rocka pojawiła się w niedzielę na gali rozdania nagród Emmy i po prostu zachwyciła.

Kelly Osbourne w odważnej kreacji

Celebrytka olśniła wszystkich! Kelly postawiła na czarną suknię, która długością sięgała aż do ziemi. Kreacja podkreśliła jej figurę i łatwo wywnioskować, że Osbourne prowadzi aktywny tryb życia. Niecodzienny dekolt odważnie odsłonił jej piersi, jednak i tak wyglądała bardzo elegancko i kobieco.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak Kelly Osbourne wyglądała dziesięć lat temu. Dziś trudno ją rozpoznać. Znana lekarka wyliczyła, jakie operacje sobie zafundowała. Oj, sporo tego

Kelly OsbourneKelly Osbourne Rob Latour/REX / Rex Features/East News

Córka Ozzy'ego wciąż ma fioletowy włosy i to nie zmienia się od lat. Do stylizacji dobrała złotą, metaliczną torebkę. Jak Wam się podoba Kelly w takim wydaniu? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii!

Osbourne przeszła ogromną metamorfozę. Niektóre polskie gwiazdy również:

Zobacz wideo

KB