Miley Cyrus rozstała się z dziewczyną. Ich związek trwał zaledwie 6 tygodni. "Nadal są przyjaciółkami"

Po publicznym zakończeniu związku z Liamem Hemsworthem Miley oficjalnie zaczęła się spotykać z nową dziewczyną. Jak się okazuje, ich romans trwał zaledwie kilka tygodni. Media donoszą, że Cyrus znów jest singielką.

To, że związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha należy już do przeszłości, dawno wiemy. Para rozstała się po kilku miesiącach małżeństwa. Dodajmy jednak, że parą byli przez 10 lat (z małymi przerwami). W oficjalnym oświadczeniu stwierdzili, że rozstali się, ponieważ "chcą teraz skupić się na karierze". Prawdziwy powód był jednak nieco inny. Chodziło bowiem o romans piosenkarki z 30-letnią blogerką, Kaitlynn Carter. Kiedy w internecie pojawiły się ich gorące zdjęcia z wakacji, aktor postanowił złożyć papiery rozwodowe. Cyrus i jej nowa dziewczyna spędzały ze sobą bardzo dużo czasu, lecz jak się okazuje - to był tylko chwilowy romans.

Miley Cyrus rozstała się z dziewczyną

Zagraniczne media donoszą, że wokalistka rozstała się z Kaitlynn Carter. Ich płomienny związek nie trwał zbyt długo, bo zaledwie sześć tygodni. Według informatora portalu The Sun wciąż są ze sobą bardzo blisko.

Zerwały, ale nadal są przyjaciółkami.

Źródło donosi również, że zarówno separacja Cyrus, jak i Carter bardzo ich do siebie zbliżyły.

Były dla siebie oparciem w momencie, gdy okazało się, że obie są w separacji. Obecnie nie są już razem - mówi w The Sun.

Póki co nie ma reakcji ze strony Liama. Myślicie, że jest jeszcze dla nich szansa? A może Miley skupi się wyłącznie na karierze?

ZOBACZ TEŻ: Liam Hemsworth pocieszył się już po Miley Cyrus? Ponoć spotyka się z australijską pięknością. "Długo się znają i ostatnio całkiem dużo rozmawiają"

Tak wyglądała Miley w swojej sukni ślubnej:

Zobacz wideo

Spodziewaliście się tego?

KB