Huczne urodziny Klaudii Halejcio. Wśród gości Maślak i Krupińska. Aktorka dostała bardzo drogi prezent. Oj, było na bogato

Klaudia Halejcio kilka dni temu skończyła 29 lat. Z tej okazji wyprawiła huczną imprezę, na którą zaprosiła wielu znanych celebrytów. Aktorka dostała od nich bardzo wyjątkowy prezent.

Wiele polskich gwiazd organizuje imprezy urodzinowe, na które zaprasza inne znane osoby. Ostatnio 30-ste urodziny świętowała Lara Gessler, która zorganizowała je w restauracji swojej mamy. Uwierzcie, działo się. Również Klaudia Halejcio pokazała, co to znaczy świętować na bogato.

Klaudia Halejcio wyprawiła huczną imprezę

Aktorka znana z takich seriali jak "Hotel 52" czy "Złotopolscy" kilka dni temu świętowała dwoje 29. urodziny. W sobotni wieczór zorganizowała imprezę, która była przygotowana do perfekcji pod każdym względem. Sala była przystrojona białymi, złotymi i czarnymi dekoracjami. Nie zabrakło dmuchanych balonów oraz wielkiej rzeźby z liczbą 29. Catering również robił wrażenie. Na stolikach stało mnóstwo słodkości oraz wielki, czteropoziomowy tort z motywem przewodnim.

 

Wśród znanych gości znaleźli się m.in. Rafał Maślak, Paulina Krupińska, Kasia Dziurska czy Leszek Stanek. Halejcio opublikowała dosyć obszerną relację na InstaStories, w której oznaczała swoich znajomych. Oni również pokazali, co działo się na luksusowej imprezie. Rafał Maślak zdradził na Instagramie, że solenizantka otrzymała drogą torebkę z domu mody Louis Vuitton.

Impreza urodzinowa Klaudii HalejcioImpreza urodzinowa Klaudii Halejcio instagram/rafalmaslak

Równie luksusowe urodziny wyprawiła synowi Joanna Przetakiewicz:

Zobacz wideo

Czego życzycie Klaudii z okazji urodzin?

KB