Artur Żmijewski na Festiwalu w Gdyni. Rzadko zabiera żonę na imprezy, ale teraz zrobił wyjątek. I dobrze! To piękna kobieta

W sobotę odbyła się gala zamknięcia 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd, ale naszą uwagę zwróciła jedna para.

44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych był wielkim kulturowym wydarzeniem. Przypomnijmy, że to właśnie tutaj odbyła się premiera ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka. Na gali finałowej pojawiło się mnóstwo znanych aktorów. Wśród nich był Artur Żmijewski, któremu towarzyszyła rzadko widziana żona.

Artur Żmijewski z żoną na gali

Artur i Paulina Żmijewscy są małżeństwem od 1992 roku. Poznali się jeszcze w czasach liceum i ich miłość trwa do dziś. Aktor raczej rzadko pokazuje się publicznie ze swoją żoną, ale zrobił wyjątek na Festiwalu w Gdyni. Para pozowała fotoreporterom na czerwonym dywanie. Paulina w ogóle nie wyglądała na speszoną i z uśmiechem ustawiała się do zdjęć.

Na tę uroczystość założyła czerwoną suknię, która długością sięgała prawie do ziemi. Jej figurę podkreślał duży pas zawiązany w delikatną kokardę. Dosyć głęboki dekolt dodawał stylizacji charakteru. Żona aktora prezentowała się naturalnie i bardzo kobieco. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.

Artur Żmijewski z żonąArtur Żmijewski z żoną dzak / AK DAMIAN/KAPiF.pl

Artur i Paulina Żmijewscy wyglądają na szczęśliwych. A pamiętacie te zapomniane związki?

Zobacz wideo

Co myślicie o żonie aktora? Wyglądała pięknie?

KB

Więcej o:
Komentarze (49)
Artur Żmijewski na Festiwalu w Gdyni. Rzadko zabiera żonę na imprezy, ale teraz zrobił wyjątek. I dobrze! To piękna kobieta
Zaloguj się
 • Gość: Koszuli ka

  Oceniono 63 razy 57

  Idiotyzm i żenada nagłówków na portalach plotkarskich to oczywista oczywistość, szkoda strzępić klawiaturę. Chyba mam jednak gorszy dzień, więc miejcie satysfakcję, zostawię wam komentarz, droga redakcjo Plotka. Pan Żmijewski na imprezy to sobie może zbierać lub nie portfel, komórkę albo pół litra. Zakładam, że szanowna małżonka nie jest żadnym z powyższych przedmiotów i samodzielnie podejmuje decyzję, czy ma ochotę iść na imprezę czy nie. Poza tym - a co, gdyby nie była piękna? Brzydka lub po prostu zwyczajna? Rozumiem, że wcale nie byłoby szkoda, że mąż "nie zabiera" na imprezy, przecież dla takich tylko ciemny pokój z dala od ludzkiego wzroku...

 • Gość: wróbel

  Oceniono 30 razy 26

  Uczciwy ksiądz. Ożenił się!

 • boo-boo

  Oceniono 26 razy 24

  A co to aktówka żeby ją ze sobą "zabierał" ?
  Może jej się nie chce, może nie lubi, a może ma inne rzeczy w tym czasie do zrobienia..........

 • Gość: thinkabit

  Oceniono 24 razy 20

  Jakim prawem autor(ka) ocenia publicznie fizyczną urodę innych? Leczy swoje kompleksy po zajrzeniu w lustro? To może lepiej nich przestanie, bo gusta mogą być rożne, a autorytetem najwyraźniej nie jest.

 • 100-lec

  Oceniono 38 razy 20

  mówiłem, że celibat to przeżytek, brawo Ojciec Mateusz!

 • ciagciulaciag

  Oceniono 21 razy 19

  Niedawno zabrałem ma imprezę kota. Początkowo się stawiał ale wsadziłem drania do klatki i po krzyku. Zrobił prawdziwa furorę. Musze zabierać go częściej.

 • Gość: szczery

  Oceniono 29 razy 11

  Niech się Olejnik uczy, jak się ubrać gustownie stosownie do wielu, a jednocześnie promieniować kobiecością. Nie trzeba robić z siebie tzw Dzidzi Piernik, jak to Stokrotka ma w zwyczaju.

 • Gość: kamil

  Oceniono 10 razy 10

  Mnie się podoba. Może nos zbyt wydatny, ale ogólnie OK. Piękne włosy, figura, ubrana ze smakiem i gustem. No i normalni sa oboje, nie wycierają scianek jak Warnke, Stramowski, Olejnik i cała reszta- tylko pracują, wychowują dzieci i po prostu zyją. Nie widziałam aby Żmijewski z zoną mieli fb, instagramy czy inne celebryckie wynalazki, jak widac chronią swoją prywatność- nie to co inni, którzy bez umiaru wrzucają zdjęcia i opisy swojego zycia a potem rozpaczają, że im się " życie prywatne' narusza.

 • Gość: bzyku

  Oceniono 9 razy 9

  Panie ksiądz...a czy na ekologicznym bicyklu złapał pan juz wszystkich złoczyńców z pisu?
  (nie? aha..bo pan w tvpis występuje)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX