Artur Żmijewski na Festiwalu w Gdyni. Rzadko zabiera żonę na imprezy, ale teraz zrobił wyjątek. I dobrze! To piękna kobieta

W sobotę odbyła się gala zamknięcia 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd, ale naszą uwagę zwróciła jedna para.

44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych był wielkim kulturowym wydarzeniem. Przypomnijmy, że to właśnie tutaj odbyła się premiera ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka. Na gali finałowej pojawiło się mnóstwo znanych aktorów. Wśród nich był Artur Żmijewski, któremu towarzyszyła rzadko widziana żona.

Artur Żmijewski z żoną na gali

Artur i Paulina Żmijewscy są małżeństwem od 1992 roku. Poznali się jeszcze w czasach liceum i ich miłość trwa do dziś. Aktor raczej rzadko pokazuje się publicznie ze swoją żoną, ale zrobił wyjątek na Festiwalu w Gdyni. Para pozowała fotoreporterom na czerwonym dywanie. Paulina w ogóle nie wyglądała na speszoną i z uśmiechem ustawiała się do zdjęć.

Na tę uroczystość założyła czerwoną suknię, która długością sięgała prawie do ziemi. Jej figurę podkreślał duży pas zawiązany w delikatną kokardę. Dosyć głęboki dekolt dodawał stylizacji charakteru. Żona aktora prezentowała się naturalnie i bardzo kobieco. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.

Artur Żmijewski z żonąArtur Żmijewski z żoną dzak / AK DAMIAN/KAPiF.pl

Artur i Paulina Żmijewscy wyglądają na szczęśliwych. A pamiętacie te zapomniane związki?

Zobacz wideo

Co myślicie o żonie aktora? Wyglądała pięknie?

KB