Kożuchowska zgubiła obrączkę. Uratował ją kolega z ekipy. Jej reakcja? Uśmiechniecie się do tego nagrania

Na gali, która oficjalnie zakończyła 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych Małgorzata Kożuchowska zwróciła szczególną uwagę fotoreporterów. A to wszystko przez zabawny incydent, który wydarzył się na czerwonym dywanie.

Za nami 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Na czerwonym dywanie pojawił się tłum największych gwiazd polskiego show-biznesu. Wśród nich znaleźli się między innymi Anna Dereszowska, Rafał Zawierucha czy Robert Więckiewicz. Jednak szczególną uwagę fotoreporterów przykuła Małgorzata Kożuchowska, która zaliczyła zabawną wpadkę.

Małgorzata Kożuchowska zgubiła obrączkę

Aktorka na czerwonym dywanie wyglądała pięknie. Zachwyciła swoją czerwoną, długą aż do ziemi suknią od Macieja Zienia. 48-latka czuła się przed obiektywami aparatów bardzo swobodnie. W pewnym momencie postanowiła pomachać to tłumu. Zrobiła to na tyle intensywnie, że z jej palca wyślizgnęła się... obrączka.

 

Lekko zszokowana Kożuchowska chyba nie do końca wiedziała, co ma zrobić w tej sytuacji. Jednak z pomocą ruszył stojący obok aktor, Piotr Witkowski. Pochylił się po pierścionek i postanowił ten niefortunny incydent obrócić w żart. Uklęknął i wyglądało to tak, jakby oświadczał się Małgosi.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska dzak / AK DAMIAN/KAPiF.pl

Więcej zdjęć z tej przezabawnej sytuacji znajdziecie oczywiście w naszej galerii!

Sprawdźcie, co powiedziała Małgorzata Kożuchowska o swoim powrocie do "M jak miłość":

Zobacz wideo

Myślicie, że powiedziała "tak"?

KB