Wszyscy zachwycali się stylizacją Wieniawy, a umknęło to, z kim się bawiła. To znany aktor. Młody i przystojny

Julia Wieniawa na gali Kobieta Roku Glamour pojawiła się w towarzystwie Macieja Musiałowskiego. To 25-latek, który odegrał jedną z głównych ról w serialu "Druga szansa".

We wtorek odbyła się uroczysta gala Kobieta Roku Glamour. Na czerwonym dywanie nie zabrakło znanych i lubianych kobiet z show-biznesu. Prawdziwą furorę zrobiły Julia Wieniawa i Weronika Rosati, które na ten wieczór wybrały wyjątkowe kreacje. Równie imponująco prezentowała się także Olga Bołądź.

ZOBACZ TEŻ: Tłum Gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2019. Wieniawa zaskoczyła sukienką z tęczą, ale to Rosati skradła show. Przepiękna

Wszyscy rozpisywali się wówczas o tęczowej kreacji Julii Wieniawy, jednak o wiele ciekawsze jest to, z kim na tę galę przyszła. Otóż aktorka niemalże cały wieczór spędziła w towarzystwie Macieja Musiałowskiego.

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski razem na gali Kobieta Roku Glamour

Aktorzy zostali przyłapani na wydarzeniu przez obecnych tam fotoreporterów. Siedzieli razem, a budynek opuszczali w objęciach. Czy coś jest na rzeczy? Trudno powiedzieć. To, co jest pewne, to to, że mają naprawdę dobrą relację. 

Przypomnijmy jednak, że Wieniawa często łączona jest z przystojniakami. Całkiem niedawno rozstała się z Baronem, a już chwilę później media rozpisywały się o jej "związku" z Michałem Trzeciakowskim, podczas gdy ten ma od kilku miesięcy dziewczynę. 

ZOBACZ TEŻ: Wieniawa rozstała się z Baronem. Na zdjęciu z nowym chłopakiem? Oboje wyjaśniają. Tylko ona dyplomatycznie

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>